Dokładnie 9 lat temu wstąpiliśmy w mury tej szkoły, a tu nagle nadszedł dzien gdzie przyszło nam się pożegnać.. Wiem,że nie zawsze było między nami dobrze i miło, ale końcówka roku szkolnego była wyjątkowa bo bardzo się udała. Spędziliśmy razem dużo czasu co mam nadzieje pozostanie miło w pamięci każdego z nas. Moze nie rozstajemy się na zawsze . No w pewnym sensie , ale mam nadzieje, że nigdy nie zapomnicie wspólnych chwil w gimnazjum. Chociaż wiele razy nażekałam na naszą klase to mimo wszystko będe tesknic i to bardzo . <3
z posród nauczycieli napewno nie zapomnę pani Jeleniewskiej była cudowna. Każdy film z nią obejrzany każda lekcja czy nawet głupia rozmowa była hmm fajna xD
pana Sawickiego i jego kawy którą parzył na każdej lekcji do tego platki no i jego zawiecha heh ;d
pani Frąckowskiej to najbardziej . Za wszystkie konkursy za wszystkie 1 miejsca za przygotowania nigdy pani tego nie zapomne. <3
pani Rolirad mimo wszystko,za jej charakter trudny charakter no ale czasami było smiesznie :)
pana Miecznikowskiego wiem, że nie zawsze był pan najmilszy, no ale jednak nas trenował mnie 6 lat. Dużo się nauczyłam no i Liga na koniec wypadła dobrze ;)
pani Dyrektor była przesympatyczna. Zawsze była uśmiechnięta i roześmiana szczególnie na lekcji z nami ;)
pani Kobylarz była bekowa hehe też często się wkurzała ale ogólnie była spoko. Dziekuje za 4 z niemca xD
no i na koniec nasza pani .. Małgosia była wredna i szczera ale mimo to podziwiam ją za to, że wtrzymała z nami tyle lat a często dawaliśmy jej popalić. Doceniam jej przygotowania z organizacją balu i zakończenia tak naprawde, pani też jest częscią klasy, której napewno będzie brakowac ..
Oczywiście czym by była ta klasa bez jej uczniow. Dida moja kochana wiem, że bedziemy się widywać ale to nie to samo co wygłupy na lekcjach w jednej ławce . :* Gacek Kuba grzejnik zawsze był nasz beka bbyła z wami. Kuby uśmiech i gacka genialne wypracowania heh ;)
maniek czuczu eryk wy to jestescie swiry nr 1, ale zycze wam chłopaki żebyscie dali sobie rade w nowej szkole
wogole to nie bede sie rozpisywac bede tesknic za każdym bez wyjątku bo każdy dawał coś do tej klasy naprawde..
nie moge ogarnąc łez ;((
' Każde pokolenie odejdzie w cien, a nasze nie !!! ' na zawsze III A .. :((( :*