Photoblog.pl

Załóż konto

~E l E c T r O_H o U s E~ 

2014/03/15   

begin.

« następne   poprzednie »
begin.

Stare że szok ...

Wczorajsza impreza oraz ostatnie zdarzenia dały mi dużo do myślenia . Szczególnie motyw złamanego serca no ale co tam trzeba się trzymać dalej.

Kiedy spotykasz kogoś Kto kiedyś był dla ciebie, no może nie wrogiem, ale osobą za którą nie przepadałeś i nagle okazuje się że to wspaniała osoba i że pewnych rzeczy w życiu już nie cofniesz robi się trochę przykro :<

Przepraszam że byłem taki Jaki byłem . Ty wiesz o co Mi chodzi:) I Odpowiadam na zadane mi wczoraj pytanie kogo szukam :D (nie interesuje cię to ... to nie czytaj i głupio nie komentuj):)

Szukam kobiety tej prawdziwej dla której chce być wszystkim, z którą chce spędzać każdą chwilę dla której będę pracować która urodzi Mi wspaniałe dziecko które również będzie dla mnie wszystkim , A przedewszystkim dla której będę jedynym na świecie skarbem bez którego życie się nie odbędzie ... Wtedy dopiero mogę mieć spokojne życie Z moją najwspanialszą na świecie Kobietą którą nie pożegnam nigdy nawet po śmierci  będę zawsze z nią . Bo to jest właśnie ta kwintesencja miłości . Szacunek, słowny fizyczny psychiczny , oparcie w każdej sytuacji nawet najtrudniejszej .. Być razem to nie znaczy chodzić ze sobą i mówić kocham . To jest 1/1000 którą musimy być i robić dla drugiej osoby. Czy mówię Źle? Sam /a Sobie odpowiedz na to pytanie . I Przemyśl swoje zachowanie w stosunku do swojej Kobiety / Mężczyzny. Bo jak Patrze na brak szacunku w związku to mam chęć się zrzygać na te wasze Obelgi .

 

 

Razem Znaczy nierozłącznie.

Pamiętajmy o tym w każdej

SYTUACJI.

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika kali92.
farewellcat  - 15/03/2014 17:30:43
takie słowa od Ciebie? nie znałam z takiej strony. : )
btw dobrze prawisz.

Najnowsze wpisy

begin.

 

Taaa..

 

Wpis kali92

 

Wpis kali92

 

Wpis kali92

 

Wpis kali92

 

Wpis kali92

 

Wpis kali92

 

Wszystkie wpisy