Photoblog.pl

Załóż konto

 

2014/01/08   

OBJAWIENIA FATIMSKIE. :)

« następne   poprzednie »
OBJAWIENIA FATIMSKIE. :)

Po rozmowie z Maryją odbył się cud słońca: Przestał padać deszcz i rozstąpiły się chmury, a oczom zebranych ukazało się słońce, jak srebrna tarcza, na które można było patrzeć bez mrużenia oczu. Nagle słońce zaczęło wirować jakby ogniste koło, rozrzucając we wszystkich kierunkach promienie kolorowego tęczowego światła. Ziemia, skały, niebo i drzewa przybierały różne kolory. W pewnym momencie słońce się zatrzymało, po czym na nowo zaczęło taniec w różnobarwnych kolorach, ze zwiększoną siłą. Zatrzymało się jeszcze raz, i ponownie zaczęło fantastycznie poruszać wśród różności barw. Nieoczekiwanie w pewnej chwili oczom zebranych pokazał się przerażający widok, jakby słońce zerwało się z firmamentu i zygzakiem zaczęło spadać na ziemię, w kierunku ludzi, a kolor jego stał się krwawy, czerwony. Tłum wydał krzyk śmiertelnej trwogi, część ludzi padła na kolana. Ludzie krzyczeli, płakali, bili się w piersi i błagali o przebaczenie grzechów. Wreszcie stopniowo słońce powróciło na swoje dawne miejsce, a ludzkie wołali: Cud! Cud!. 

 Podczas gdy zgromadzony lud oglądał cud słońca, Łucja przeżywała wizje, w których objawili się jej: Św. Jozef trzymający na rękach dzieciątko Jezus (ok. 1 roczku) ze stojącą obok Matką Najświętszą. Pan Jezus pobłogosławił lud. Następnie ukazała się Matka Boża najpierw jako Matka Bolesna, potem jako Najświętsza Dziewica z góry Karmel.

 Maryja zapytała także, czy chcą ofiarować się Bogu i przyjąć każde cierpienie, które Bóg może im zesłać, jako zadośćuczynienie za grzechy ludzkości, które Go obrażają i jako przebłaganie za nawrócenie grzeszników. Dzieci się zgodziły. Wówczas Maryja rzekła, że będą musieli wiele wycierpieć, ale łaska Boga będzie zawsze ich pociechą. Po czym Maryja poprosiła aby odmawiały codziennie różaniec na uproszenie pokoju dla świata i koniec wojny.

 

 Podczas objawienia Maryja prosiła dzieci aby przyszły 13 dnia następnego miesiąca i NIE ZANIEDBYWAŁY ODMAWIANIA RÓŻAŃCA .

 

 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika jakodnalezcprawde.

Najnowsze wpisy

Jezus Chrystus moim Panem jest!

 

Walentynki!

 

Bóg Cię kocha i czeka na Ciebie!

 

OBJAWIENIA FATIMSKIE. :)

 

Przyjdź do Jezusa ! :)

 

Tylko w Bogu jest zbawienie!

 

Pójdź za mną.