Photoblog.pl

Załóż konto

Obiektywem podpatrzone 

jaceknogacki

jaceknogacki

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

"To, co dostaniesz realizując swoje cele, jest równie istotne jak to, kim się staniesz przez osiągnięcie swoich celów" H. D. Thoreau

Z wykształcenia Sozolog, obecnie doktorant z zakresu nauk biologicznych o kierunku fitopatologia leśna ze specjalnością mykologia.
Jestem zapalonym miłośnikiem przyrody, od najmłodszych lat obcuję z naturą, staram się ją zrozumieć i nauczyć jej "zachowań". Poza tym kocham góry, ubóstwiam wędrówki górskimi szlakami, im cięższe tym bardziej fascynujące, od czasu do czasu w wolnej chwili próbuję łowić rybki.


Czym się zajmuję?
fotografia przyrodnicza i nie tylko

O moich zdjęciach

Moje zdjęcia...na ogół przeciętne lecz staram się bezustannie dążyć do "złotego środka"
Wciąż się uczę dobrej fotografii, jedynie ciężka praca, dobre oko i mnóstwo zapału i wytrwałości prowadzi do "perfekcji"

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie umieszczone w tej galerii stanowią moją własność. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione .Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Barwinek

 

Bocian biały portretowo

 

Łabędź niemy

 

Zakotwiczone drzewo

 

Zapylająca pszczoła

 

Przebiśniegi

 

Trzydniowiański Wierch 1758 mnpm

 

Paprotka zwyczajna

 

Wszystkie wpisy