Photoblog.pl

Załóż konto

A&R&A&A 

2021/01/18   

 

« następne   poprzednie »

Z wielkimi przebojami, ale jest nowa dla Nas, ale używana kanapa naroznik jak kto zwie.

Z przebojami bo pokłóciłam się wczoraj na noc z Rafałem, dziś ciąg dalszy no i On do mnie, że po nic nie jedzie to ja jakoś napisałam Pani, że rezygnuje. Chodziłam płakałam, ale nie tylko z powodu kanapy, a On do mnie żeby dać numer i pojedzie zobaczy. Ja że nie dam. Sam wziął i mimo iż mówiłam nie jedz już nie chce wziął przyczepkę, szwagra do pomocy i pojechał.

Wrócili z tym i podobno znosili to aż z 3 piętra. Jest mega ciężka. Nie zniszczona i mega wygodna. Rozłożona do funkcji spania bo tak lepiej dzieciom. Narazie poprzykrywana, a jak dzoeci zmądrzeją to się złoży i poodkrywa. Nowa kosztowała ponad 3 tysiące tak mówili Ci właściciele pierwsi. Była wystawiona za 700, ja startowałam do 600, a Rafał jeszcze do 500. Także za niewiele mamy naprawdę solidny mebel, prawie nowka. Sądzę, że posłuży Nam dłużej niż na tymczasowo.

Nie odzywamy się dalej. Mimo wszystko. Za dużo od Niego usłyszałam "miłych" słów i określeń.

Przyszły dziś rameczki na zdjęcia dla dziadków. Myślałam, że zamiast szkla ta pexa będzie lipą, ale nie różni się przejrzystością od szkła, a dzięki temu jest lekka. A zdjęcia prezentują się pięknie. Także będzie trzeba się jakoś wybrać i Im wręczyć.

Ranek mieliśmy nie za fajny. Ala wstała i mówi, że idzie do przedszkola. Nadszedł moment ubierania w kurtkę, a Ona że nie. Taki był płacz, pisk i szarpanie, ale jakoś Ją ubrałam na siłę. Rafał zawiózł. Płakała i w szatni i musiał Ja zanieść do sali... nie wiem co Jej odbiło. Mój tato zaczął się wtrącać, że zostawcie jak nie chce. Ale kurcze jak Jej odpuszczać będę wszystko co chce to mi na głowę wejdzie... później myślałam, płakałam nawet i już nie wiedziałam czy zrobiłam dobrze czy źle.

Zmieniałam dziś w Ali pokoju dywan na inny bo już był tak zlepiony różnościami, że szok. Na inne przyjdzie czas na wiosnę. Wypierze się bo teraz nie ma jak.

Ciekawe jak jutro Ala pójdzie niby obiecuje, że bez płaczu bo dziś jak uznała było fajnie i wróciła zadowolona. A w środę mają mieć dzień śniegu i mają być ubrani na biało plus wyjdą z Paniami na dwór.

Na czwartek mamy plan pojechać do mojej rodziny na odwiedziny pierwszy raz w nowym domu. Cieszę się. W końcu.

A jutro jadę na henne w końcu bo moje brwi wołają o pomstę do nieba.

Tej nocy ma być podobno najzimniej, a jutro już lekko na minusie. No zobaczymy. Mogłoby lepiej ciut być bo chce do Warszawy pojechać zobaczyć te dekoracje.

 

6 komentarzy
waferowa  - 19/01/2021 22:29:50
My szukamy nowej sofy, ale ciężko - niby duży wybór, ale jak przychodzi co do czego, to nic nie ma. Albo ceny z kosmosu=O
inezz18 - 19/01/2021 23:32:23 z telefonu komórkowego
Ich ceny szokują. Dlatego ja poszłam w strone używanej. Zamiast ile tysiaków wyszło kilka stów, a stan mega super i nowa to nie wiem czy i będzie potrzebna za te kilka lat. Może w Waszej okolicy też ktoś coś sprzedaje. Warto poszukać
waferowa - 19/01/2021 23:45:58
Ładna jest ta Wasza sofa ;) My jednak kupujemy wszystko nowe do domu. Jak już bardzo jest konieczność, to wtedy szukamy używanych przedmiotów.
inezz18 - 20/01/2021 10:16:40 z telefonu komórkowego
My narazie probujemy tak tymczasowo. Przy dzieciach nowe to szkoda bo niszczą. Myślę że podrosna tak że będą czystrze to wtedy nowe ładne:D bo i szkoda nie będzie
inezz18 - 20/01/2021 10:16:53 z telefonu komórkowego
A Wam powodzenia w szukaniu
waferowa - 20/01/2021 11:25:07 z telefonu komórkowego
Dziękuję, przyda się ;-)

Najnowsze wpisy

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wszystkie wpisy