Dobry :D ,
Dzisiaj nocka z Ewcią <3 !
Jutro Marcin przyjedzie ^^ . Ahh Będzie super :D , Niedziela z Adrianem i ewcią ;D a za tydzień znów z Adriankiem :**
ZAJEBIŚCIE ! <3 :D
Ja Ci tylko pomogłam to zakończyć :)
AKSUS-Prawda Boli ;****!
Czy kłamstwo boli mniej, a może prawda boli więcej.
Tak samo bolą obie one trafiają prosto w serce.
Co jeszcze tam trafi? Sam odpowiedz na to pytanie. Konsekwenkcje twych czynów co jest prawdą a co kłamstwem.
Ja spadam teraz w dół bo chcę jeszcze raz się podnieść.
Chcę na nowo ujrzeć świat, który na nowo budzi się słońcem.
Chce na nowo widzieć wszystko, chce na nowo widzieć miłość, chce na nowo widzieć życie, które zmieniło się przez pomyłkę.
Wiesz jakie to trudne gdy chcę to powiedzieć ale boje się, że strace was, stracę i ciebie. Kiedy coś się kończy wracamy zazwyczaj do początku, wraca ten stan dysforii bo kłamstwo miało krótkie nogi.
Inni zdjęcia: ^^ szarooka9325:) szarooka9325^^ szarooka9325:* szarooka9325Piesio kagooolloPieski kagooollo:) nacka89cwaSz. chasienka;) virgo123MOJA AKTUALNA FOCIA xavekittyx