Photoblog.pl

Załóż konto

I am not Fuckin Perfect.. 

2014/02/02   

hehe...

« następne   poprzednie »
hehe...

Cześć. :]

 

Taki tam fajny ze mnie Marian na zdjęciu. Bluza, dwie kurtki, dwa kominy, czapka. Taka uśmiechnięta, taka wesoła, a teraz same przeciwieństwa. 

 

Nie wiem jak inni, ale ja jestem taka, że czasami potrzebuję trochę samotności, zresztą chyba jak każdy, ale nie za często i nie za dużo, bo wtedy zaczynam myśleć "co by było gdyby" i jeszcze o innych wielu sprawach. Generalnie potrzebuję kogoś, kto zawsze będzie "stał obok" i mnie wspierał, z kim będę mogła o wszystkim porozmawiać, kto będzie mnie potrzebował tak samo, jak ja go, komu będę mogła bezgranicznie zaufać oraz kto będzie wiedział, że jak napiszę tekst typu "odpierdol się ode mnie", to musiał naprawdę mnie czymś zranić i że wcale tego na dłuższą metę nie chcę, ale przez to co napisał, nie odezwę się pierwsza, choć bardzo za nim tęsknie.

Nie, tu nie ma żadnych łask i próśb. To są tylko fakty, które przyjaciel powinien o mnie wiedzieć. 

 

A tak w ogóle to wczoraj w nocy miałam sen tak jakby proroczy. Był strasznie realistyczny. Przedstawiał sytuację typu: "co się stanie w przyszłości, gdy". Bardzo prawdopodobne jest, że taka sytuacja może mieć miejsce, ale oby nie. ;/

 

DWA TYGODNIE WOLNEGO = FERIE!

 

Pa. :]

2 komentarze
myownstylee  - 02/02/2014 21:44:16
jaki wesoly smerfik ;D
iamherexd - 02/02/2014 21:51:12
haha dzięki :D

Najnowsze wpisy

Prawdopodobnie koniec.

 

Wpis iamherexd

 

hehe...

 

Wpis iamherexd

 

Z moją fajną dupą xd

 

Jakieś z Marianem :D

 

KONIEC 2013

 

IMIENINY ;]

 

Wszystkie wpisy