Photoblog.pl

Załóż konto

Bienvenido en mi mundo..:) ! 
zapisz

Return after the long break.:)

exif
Wyświetleń: 58

     I tak się zaczeło, szybkie,nieustające nawet na minutę życie,które w pewien sposób i odizolowało mnie od bycia tak społecznym i aktywnym jak wcześniej. Wiele zmian zagościło w moim życiu, w większości to były bardzo dobre,aczkolwiek radykalne i obciążone sporym ryzykiem powodzenia podjęte przeze mnie decyzje za których wyjątkowo pozytywny obrót muszę także szczerze podziękować temu Panu na górze,który czuwał nad moim losem, a wtedy sądzę,że szczególnie mocno.

     Odkąd mam przyjemność robić w życiu to co kocham,będąc w miejscu w którym zawsze chciałam być i żyć w perspektywie mając cele do realizacji które napawają mnie co najmniej pozytywną myślą każdego następnego poranka - odczuwam nieodparte wrażenie,że za chwilę mogę się zachłysnąć tym szczęściem albo nawet na nim poślizgnąć.             

Pomyślicie pewnie - niemożliwe,że ona jest taka szczęśliwa,że nie dobijają ją problemy prozy życia codziennego prowadzonego na własny rachunek,spraw rodzinnych czy nawet dotyczące sfery uczuciowej.

     I tu was zaskoczę to wszystko w jakiś sposób mnie dotyka - nigdy nie miałam różowego życia lalki hermetycznie zamkniętej w ochronnym opakowaniu ,która niczym by się nie przejmowała lub żyła chwilą. Rzecz w tym,że postawiłam na to by kwintesencją tego wszystkiego stał się balans.., jakaś nić kompromisu pomiędzy problemami,stresami a tym co daje mi radość i uśmiech na twarzy. Chcę tylko byście zrozumieli na moim przykładzie,że nie wolno odpuszczać w życiu rzeczy które kochacie, które sprawiają,że serce aż skacze z radości,a Ty czujesz się lekki jak piórko ,bo to jedyna droga by poczuć,że nasze życie jest warte tych trudów. Zróbcie to dla chwil w których na prawdę podziękujecie,że żyjecie i że macie dane przeżywać tak silne emocje towarzyszące tym momentom ! W końcu warto mieć w życiu jakieś miłości,a te wszystkie małe rzeczy to nasze małe miłości :)

 

Zostawiam z moją refleksją na ten weekend i życzę,aby przyniósł wam wiele uśmiechu :)

                             https://www.youtube.com/watch?v=tLfGaU29oZw

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika hmmsylwiatko.