photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 15 LIPCA 2013

Luncia

Cześć dzwieczyny!

Na zdjęciu moja ukochana psinka:)Dawno się tu nie pojawiała. Jak widzicie jedno ucho wyczesane, a drugie jeszcze nie. Oczywiście nadrobiłam już zalegości w pielęgnacji i oby dwa uszka są śliczne. 

U nas dużo się dzieję. Ja troszkę pracuję, chodzę na Zumbę 3 razy w tygodniu i ćwicze z Ewą Chodakowską (narazie zaczęłam od Skalpela-polecam) i jak tylko jest mozliwość to dużo spacerujemy. 

Bartuś rośnie jak na drożdżach, jest silny, siedzi pewnie i dużo się śmieje. Każdy chwila z nim daje mi ogromną radość i wykorzystuje to że jesteśmy razem bo od września wracam na pełne obroty do pracy.

Nasze plany wakacyjne uległy zmianie i nie jedziemy do Chorwacji...jedziemy na wyspy kanbaryjskie na Fuerteventurę!!!na dwa tygodnie. Wylatujemy już za 13 dni, 28lipca. Nie mogę się doczekać. Stresuję się trochę lotem i tym jak Bartuś go zniesie bo to aż 5 godzin. Martwię się też tym jak ja nas spakuje i czy się pomieścimy. Trzeba wziąć słoiczki i pampersy i te do pływania i ubrania....

Wybieram się w następnym tygodniu do pani doktor żeby go zbadała i powiedziała co za leki na wszelki wypadek ze sobą wziąć. Męczą go też zaparacia i o to też chce zapytać. 

Lecę do Maluszka bo się właśnie obudził i trzeba obiadek zjeść.

Całuję was gorąco:*:*:*

 

P.S http://www.vinted.pl/member/item/my_list/172067 zachęcam was dziewczyny do zapoznania się z moją ofertą dodałam dwa ciuszki.

Komentarze

rebellious podziwiam twój zapał :P za chodakowską brałam się 3 razy, ale co weekend przychodził to jakiś wyjazd to tamto siamto i się jakoś rozeszło po kościach, treniing zapomniany, hahah.


wow. nad morze z Oliwią pojechałam jak miała miesiąc,teraz też jedziemy. ale na kanary chyba bym nie była odważna lecieć :P
23/07/2013 13:57:45
helpyourself27 Powiem ci ze im bliżej tym wiekszy stres:/ale jak juz lot przeżyjemy to juz z resztą damy radę
23/07/2013 15:05:45
rebellious ja się panicznie boje samolotu, chociaz nigdy nie leciałam. ale odkąd urodziła się Oliwia to ja się boję też autem jeździć. ciągle mam przed oczami jakieś wypadki iyd.
23/07/2013 23:18:55
helpyourself27 No ja to samo...nawet jak jezdze ja jako kierowca to automatycznie noga z gazu. My mielismy jechac do Chorwacji w te wakacje, wlasnie samochodem, ale Bartus ostatnio strasznie placze jak sie go wklada do fotelika to od razu nastepuje bunt:)zobaczymy jak bedzie w samolocie.
24/07/2013 8:39:51

justynamakeup No to piękne wakacje się Wam szykują :)) Miłego wypoczynku :)
Ze mną teraz leciało sporo maleńkich dzieci, też 4,5h lot trwał i mniej więcej w połowie lotu wszystkie już były tak zmęczone i znudzone, że płakały i płakały aż w końcu wszystkie chyba usnęły, bo cicho się zrobiło, ale na pewno dacie radę z Maleńkim :* Śliczna psinka :) Pozdrawiam :))
19/07/2013 19:54:11
helpyourself27 No to mam nadzieje ze u mnie też tak bedzie tzn, szczegolnie z tym snem. Tak sobie mysle ze do odważnych świat należy (powtarzam to sobie w kólko)
23/07/2013 15:08:30

~zaneta podziwiam twoj zapal do cwiczen
nie wiem czy przy malym dziecku by mi sie chcialo
ale widze ze ty twarda babka jestes skoro planujesz kolejna podroz z maluszkiem
szczesliwej podrozy
wysokich lotow ;)
17/07/2013 18:17:09
helpyourself27 Sport mnie odpręża no i lepiej się czuję wiedząc że cos obie dla siebie. Te loty to właśnie najbardziej mnie martwią...oby były jak najwyższe:)Kochana co u ciebie?gdzie ty teraz piszesz?
17/07/2013 21:08:23
~zaneta pisze pod kluczykiem, za duzo obcych mi sie przypaletalo a i sytuacja rodzinna tego wymagala
zaproszenie chcialam ci wyslac ale gdzies przepilam maila
jakbys byla zainteresowana to prosze o kontakt na [email protected]
i przepraszamz a zamieszanie
20/07/2013 11:04:35

kora1991 Jak ona wyładniała :D przynajmniej z ryjka :P
15/07/2013 17:09:56
helpyourself27 Noo taka paniusia sie z niej zrobiła:)ale powiem ci ze ja jeszcze nie widziałam brzydkiego spaniela.
15/07/2013 18:30:46
kora1991 A ja owszem xD Kwadratowe beczki z loczkami i 2 x większe niż spaniel powinien być.
15/07/2013 18:53:10

fisio Podziwiam :D ja bym się nie odważyła w taką podróż z małym dzieckiem hehe :)
15/07/2013 18:39:59
helpyourself27 Tez sie troche boje, ale do odwaznych swiat nalezy:)
15/07/2013 18:42:34