with a <3 <kliknij>
mała, dziękuje za wszystko .
bo My kochamy n a s z bulwar, Taylor'a Lautner'a , superman'a, Robert'a Pattinson'a, skwerek, TWILIGHT, klif, batory, kolczyki w języczqu <3 .
+ PEJA ; **
i wieeele innych .
kocham Cię jak nikogo innego, ale powinnaś o wiedzieć. <wstydniś>
nie wiem sama czy wierzę w prawdziwą przyjaźń, taką po grób. chciałabym. i kiedyś wierzyłam. jednak zawiodłam się na tej przyjaźni. nie, nie na osobie która była dla mnie najważniejsza na ziemi. która teraz jest mi bardzo bliska. ale nie jest najważniejsza. muszę to powiedzieć sama sobie. muszę się z tym pogodzić, że ludzie dookoła zepsuli mi to co było dla mnie najważniejsze. bo to ludzie zniszczyli to co Nas łączyło.
jednak nie o tym chcę mówić. lecz o tym, że dzięki pewnej osobie znów zaczynam wierzyć. bo dzięki tej osobie, znowu czuję, że żyje bo Ona akceptuje mnie taką jaką jestem. przy Niej nie muszę nic udawać. może dlatego, że mam do niej bezgraniczne zaufanie. chociaż między Nami bywało gorzej to potem nawsze było lepiej niż przedtem. i mimo, że czasem działa mi na nerwy, to nie wiem czy dałabym bez Niej radę. pewnie nie. nie wyorbażam sobie życia bez Niej. byłoby takie szare, smutne, zwykłe, pospolite, nieciekawe. z Nią jest dużo ciekawiej. rozumiemy się bez słów. mogłybyśmy siedzieć w ciszy, gdybyśmy nei był,y takie nadpobudliwe. lecz mimo to uwielbiam z nią rozmawiać. bo zawsze mamy o czym, nigdy nie kończą Nam się tematy. nie mam pewności, że zrobi dla mnie wszystko. jednak ja skoczyłabym za Nią w ogień. wiem, że jeśli zadzwoniłabym do Niej w środku nocy i powiedziała : 'hej. jeastem w więzieniu, w Krokowie.' a Ona odpowiedziałaby na to : ' o nic się nie martw. niedługo będę. ' . a to chyba powód na to, że łączy nas coś iezwykłego, coś co można określić jednym słowem. przyjaźń. tak, to dobre określenie. najlepsze.
chciałabym Ci podziękować. za to, że jesteś. bo ja naprwadę nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła. po prostu. kocham Cię. niewyobrażalnie mocno. dziękuje, bo wiem, że ze mną nie łatwo wytrzymać. przepraszam, za to co zrobiłam źle. i chcę żebyś wiedziała iż nie chcę dla Ciebie źle. a, i głupia jesteś kochanie.
i nie było łatwo mi to pisać, a to dlatego, że siedzisz za mną. i mam nadzieję, że nie będziesz się śmiać czytając to. *śmiech mandarka*