Photoblog.pl

Załóż konto

.PleaseDon'tDriveMeBlind. 

2014/12/30   

The Winter Is Back.

« następne   poprzednie »
The Winter Is Back.

Keaton Henson - Elevator Song
https://www.youtube.com/watch?v=4CVXQq230Hg

 

 

Kochani.
To mój osatni wpis w tym roku. W tym wpisie chciałabym podzielić się z Wami moim ostatnim zdjęciem z sesji The Winter Is Back. Oczywiście jest ich więcej, ale nie ma sensu ich tutaj tyle wrzucać. Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na facebook'a.
Dzielę się z Wami tym właśnie utworem. Jestem święcie przekonana, że Wam się spodoba. I ubóstwiam.
No i najważniejsze, chciałabym złożyć Wam jak najlepsze życzenia na Nowy Rok.Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to był najlepszy rok w moim życiu. Wiele dobrych decyzji, małych osiągnięć, nowych mozliwości, doświadczeń, no i najwazniejsze - zmiana myślenia, to taka jakby forma przebudzenia, którą zawdzięczam paru osobom jak i książce, mojej biblii realnego myślenia. ("Przebudzenie" Anthony de Mello, kto nie czytał, koniecznie niech się z nią zapozna).
Nie wiem jak wyglądał Wasz rok, ale mam nadzieję, ze możecie powiedzieć to samo. Nawet jesli nie, to nie ma znaczenia, bo mam nadzieję, i tego Wam i sobie życzę, aby ten 2015 rok był tym dobrym rokiem, najlepszym jaki może być, przynajmniej jak do tej pory.
Życzę Wam jak najwięcej powodów do usmiechu, możliwości, chęci jak i motywacji do rozwoju osobistego. Spełnienia marzeń, Marzenia są bardzo ważne, kreują cele a cele według mnie to nic innego jak szczęście. Co więcej, nie samo jego osiągnięcie, ale droga, czasmi bardzo długa do jego osiagnięcia. Te małe kroki dają najwięcej radości, satysfakcji, usmiechu, uczą! A marzenia ma każdy, słyszałam od kilku osób, że oni marzeń nie mają, ale to bzdura.
A więc zyczę Wam , żebyście zdawali spbie sprawę z tego o czym marzycie i że w ogóle marzycie! No i tego szczęścia, czymkolwiek ono dla Was jest.

Życzę Wam oby nie zabrakło zdrowia, bo mimo wszystko zdrowie jest najważniejsze. Bez niego chyba wszystko inne nie ma sensu.
Życzę Wam miłości, ale takiej prawdziwej!
No i cóż, każdy z Was potrzebuje czegos innego, a więc tych wszystkich inności Wam życzę!
Komu nie chciało się czytać to po prostu szczęśliwego Nowego Roku!

 

 


Instagram

Facebook
Maxmodels
Digart

 

1 komentarz
magdamaja987  - 24/01/2015 13:37:40
Ładnie :)

Najnowsze wpisy

WILDNESS

 

K.

 

All I Want....

 

The Winter Is Back.

 

The Winter Is Back.

 

The Winter Is Back.

 

The Winter Is Back.

 

The Winter Is Back.

 

Wszystkie wpisy