photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 12 KWIETNIA 2014

2032.

Cześć kochani! :)

Wiem, wiem, że nie było mnie przez 2 miesiące ale bardzo Was przepraszam z tego powodu, dostaje mnóstwo wiadomości na e-maila i tutaj co się ze mną dzieje i czy wszystko wporządku etc. Tak, tak wszystko u mnie w jak najlepszym porządku. Co do nie dodania zestawów to był to niestety brak czasu spowodowany różnymi wyjazdami i koncertami. Ostatnimi czasy byłam na 4 koncertach ze znajomymi z których jeden odbył się aż w Holandii, ale muszę się przyznać, że na lepszym koncercie niż ten nigdy nie byłam. W lutym dostałam cudowny prezent od mojego chłopaka który zabrał mnie do Paryża na walentynki, po prostu lepszego prezentu nie mogłam sobie wyobrazić! 

Ale wracam z dodawaniem zestawów już od czwartku, w środę jade do Poznania na święta także będę miała dużo wolnego czasu, także zapraszam do sprawdzania do południa w czwartek powinien się pojawić zestaw! :)

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika hammeringcherry.

Informacje o hammeringcherry


Inni zdjęcia: powieści poetyckie locomotivSliczne drzewko:* patrusia1991gd200 wpisów natalka89rok:) natalka89rokPajonk svartig4ldurJa :* patrusia1991gdZ przykaciolka :* patrusia1991gdJa :* patrusia1991gdKolory wiosny.... helmanWio helman