Photoblog.pl

Załóż konto

W sen nie trzeba wierzyć! 

futurespouse

Julia

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Moje imię to Julia mam 18 lat i mieszkam w województwie podkarpackim. Jestem średnią szczupłą dziewczyną o zielonych oczach. Obecnie uczę się w szkole liceum ogólnokształcące w Nisku na profilu przyrodniczy. Moje zainteresowania to sport, muzyka, fotografia i matematyka. Jednak od małego pasjonowało mnie fotografia co pozostało mi do dnia dzisiejszego, gdyż lubię robić zdjęcia czasem nawet za dużo. Inni mówią o mnie że jestem zwariowana, uśmiechnięta, optymista jakich mało, miła, czasem bezczelna, szczera, budząca zaufanie, śmieszna, towarzyska, rozmowna czy też niespokojna dusza. Jednak to jest zdanie innych. Ja osobiście dodałabym do tego że czasami nieśmiała, zamknięta w sobie, romantyczna, marzycielka, wrażliwa, spokojna, mówiąca to co ma na myśli, szalona, poważna, czasem odpowiedzialna a czasem lekkomyślna i zmienna. Co lubię? Chyba to większość młodzieży czyli dobrą muzykę, imprezy w dobrym towarzystwie, podróżować, szperać w necie, filmy i seriale a zwłaszcza komedie i horror a także poleniuchować trochę.

O moich zdjęciach

Uwielbiam fotografować natury głównie rośliny. Tak prawdziwie zajmuję się fotografią dopiero od 15 lutego 2006 roku. Kupiłam sobie lustrzankę Canona EOS 450d 21 maja 2009 roku. A tak: jestem amatorka ;)

Obiektyw: EF-S 18-55 IS
Raynox DCR-250
Canon EF 100mm f/2.8 USM Macro
Canon EF 85mm f/1.8 USM

Dyskusje na forum

  • Tak nie ładnie, nie udzielać pomocy ludzi i przechowywać sekret. Nie widzisz!!!! Ludzie Cię podziwiają Twoim talentem które potrafić uzyskać piękny efekt. Proszę daj nam tutorial ... Przecież widać, (...)

    Edycja zdjęć » Jak zrobić ten efekt ? pomocy.

  • Napisałam już tydzień temu, ona odpowiadała na mój temat "wysle ci pozniej tutorial bo nie mam paint shopa na tym kompie" czekałam długo i nie wysłała mi na pv tutoriala. :((

    Edycja zdjęć » Szklane oczy

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

  • NK (nasza-klasa.pl)
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wpis futurespouse

 

Wszystkie wpisy