photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 WRZEŚNIA 2012

30.

Teraz dopiero widzę jak wszystko przemija. Znowu cały mój świat diametralnie się zmienił, ale teraz jedynym pragnieniem jest to żeby pozostał już taki na zawsze. Czasem zachowuje sie tak egoistycznie i przez to ranię tyle ludzi, i ciesze sie ze mimo to ze mną są.

 

Tyle problemów, że już nie wiem o czym myśleć. Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie. Mam nadzieje, że skończy się dobrze. Niedługo egzamin, niedługo rozprawa sądowa, a ja tylko myślę o tym jak ja ciebie kocham!! :)

Komentarze

caughtinamoment ho ho ktoś tu ma bojfrenda. <3
23/09/2012 16:22:14
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika fizzycola.

Informacje o fizzycola


Inni zdjęcia: Jedyna matka mojego dziecka mnilchasKupić se. :-) ezekh114Z nauki jazdy. ezekh114"Ukąsiła misia pszczoła. ezekh114La sieste. ezekh114Aż tyłek boli. ezekh114Róże wswieciezdjecAloha rezzouMiło wrocic martawinkelTilly martawinkel