Jest wiele sporów na temat orientacji sekularnej chłopaków z 1D.
Fanki mówią , ze są hetero a anty że są homo co by to dopiec fankom i tak kręci się to błędne koło. Jednak nikomu do głowy nie wpadło żeby podejść do tego tematu racjonalnie.
Oni tak się zachowują (całują się, macają itp.) żeby tylko było o nich głośno. Nie ważne czy dobrze się o nich mówi czy źle, ważne żeby tylko się coś mówiło.
Drodzy hejterzy!
Nie podoba wam się ich twórczość ponieważ ta muzyka to nie wasz rocznik. Oni zostali wykreowani żeby wytwórnie zarabiały na nich kasę, dzięki rozwrzeszczanym gimbusom które wchodzą dopiero w świat sexu, fajek i ciasteczek. Przypuszczam że jakbyś miała np. 14 lat i mózg zapełniony kolorowymi kredkami, pokazywaniem dup w obcisłych ciuchach, i dymem od fajek też byłabyś ich fanką.
Co nie zmienia faktu że moim przekonaniem ich muzyka jest kijowa, i nie mam zamiaru tracić czasu na słuchanie czy oglądanie czegoś co mi się z góry nie będzie podobać :)
Inni zdjęcia: Ja pati991gdWitam marcelmarcoJa pati991gdW Mega Parku pati991gdJa pati991gdJa pati991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24