Photoblog.pl

Załóż konto

StWoRzOnY pRzEz NiEnAwIśĆ bOgA!! 

2015/03/04   

Myślami w innym świecie...

« następne   poprzednie »
Myślami w innym świecie...

Przez ostatnie dwa tygodnie nie dają mu spokoju dwa słowa: TĘSKNOTA i MIŁOŚĆ. To nie słowa to są uczucia. Czuję, że one towarzyszą mu na każdym kroku, gdy idzie ulicą, jest na uczelni, nawet gdy śpi. One są z nim. Zastanawiam się co one tak naprawdę znaczą i czy ja to teraz odczuwam? Sam nie wiem czym one są. Wy inni mówicie, gdy was się o to pytam, uważacie że tęsknota to odczuwanie braku bliskiej osoby. Natomost o miłości mówicie, że jest to uczucie, którym dażymy inną osobę. Ja tak wcale nie uważam.

 

Może i za późno zrozumiałem, co te dwa uczucia dla mnie znaczą. Ale chce opowiedzieć o nich  :) 

 

Tęsknota, którą odczuwam, jest ze mną codziennie, każdego dnia, w każdej godzinie, nawet rano gdy wstaję myślę o Tobie. Wieczorem też ona ze mną jest. Gdy już kładę się spać, zawsze oglądam Twoje zdjęcia. Co wtedy czuję gdy na nie patrzę, ciężko to opisać. Odczuwam wtedy Twój brak, płaczę. To są jednak łzy szczęścia, nie powstrzymuje się przed nimi. Bo one nie oznaczają bezsilności. One dają mi szczęście. Wtedy zawsze w myślach życzę Ci słodkich snów i mówię jak bardzo Cię kocham. Patrze na Twoje zdjęcia ciąglę, ciągle jesteś w mojej głowie. Mam poczucie jakbyś była przy mnie. Oglądam się za siebie, nie ma Cię. Mimo, że nie stoisz za mną nadal zostajesz w mojej głowie. Gdy jedziemy jednym autobusem do szkoły, to patrzę w Twoją stronę. Twój widok przyciąga mnie jak magnez. Nie potrafię na Ciebie nie patrzeć, bo ja wiem wtedy że jesteś najpięknieszą kobietom jaką widziałem na tym świecie. Idziemy obok siebie, gdy Ty jednak już skręcasz i idziesz do szkoły, to stoję na środku ulicy i patrzę w Twoim kierunku dopóki nie znikniesz z moich oczu. Mimo, że jestem blisko, to gdy już to się dzieję to mam chęć za Tobą pobieć, złapać za rękę i przytulić. Stoję wtedy jak małe dziecko, które chce za Tobą biec, bo ciąglę za Tobą tęskni. Ciąglę myslę o tych marzeniach o którym rozmawialiśmy, te wspomnienia planowania wspólnego życia. Pamiętam jak dziś dom, gromadka dzieci. Ogród i huśtawka, które miałem zrobić własnoręcznie pamiętam. To właśnie te ostatnie zdania sprawiają, że najbardziej tęsknie za Tobą i za naszymi wspólnymi marzeniami.

 

Miłość to uczucie skomplikowane, to stan, w którym ciąglę o Tobie myślę. Nie potrafię zapomnieć. Nie ważne ile minie czasu i czy kogoś sobie znajdziesz i będziesz szczęśliwa. Ja to wiem, że już zawsze będę czekał na Ciebie. Jest to dla mnie stan, w którym tylko przy Tobie potrafię być naprawdę uśmiechnięty, spokojny i czuję się bezpiecznie. Jednak te trzy słowa tego nie opiszą. To uczucie, które do Ciebie czuję, ma dla mnie większą moc niż wszystko inne na świecie. To właśnie Ty mnie napędzasz i dajesz siłę abym żył. To uczucie sprawia, że chciałbym być tylko przy Tobie. Mimo to, że jest teraz między nami jak jest ja to nadal odczuwam to samo. Nadal mam w głowie nasze wspólne plany. Wiesz wtedy pierwszy raz oglądając Twoje zdjęcie, które bardzo mi się spodobało, nie dlatego że jesteś piękna. Patrząc na nie zobaczyłem wiele więcej. Czułem się wtedy tak jakby Twoje oczka do mnie przemawiały, jakbym to właśnie w nich zobaczył sens całego swojego życia.

 

Mimo, że nie mogę Cię mieć moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie :) 

 

Przepraszam, że tak dużo napisałem. Ale powiem tak wiesz czym jest dla mnie miłość i tęsknota, oznaczają dla mnie to, że gdybym mógł się pięć razy urodzić. Żyć w pięciu różnych miastach. To jednej rzeczy pięc razy na nowo bym nie zrobił. Ponieważ chciałbym tylko pięc razy KOCHAĆ Ciebie MALEŃKA :) :* :* :* 

 

https://www.youtube.com/watch?v=B5m99h68CXU

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Myślami w innym świecie...

04/03/2015 10:08:35

A więc spróbujmy :)

06/01/2015 22:32:28

Wpis elmuerte000

20/12/2014 22:14:40

Nie chce żyć, ale wiem że muszę!

06/12/2014 21:13:47

Bezsilność.....

16/10/2014 21:11:09

!!!!!!!!!!!!!!

08/09/2014 18:05:28

KIM JESTEM!?!?!

14/06/2014 1:48:29

Gdy zgaśnie słońce....

26/12/2013 0:02:57

Wszystkie wpisy