photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 21 LIPCA 2007

Daaawno .. :(

Mamy siebie, mamy tak wiele
Mamy to szczęście, że mamy siebie / 2

Mam kogoś, dla kogo to wszystko robie. Mam kogoś, za kogo mogę skoczyć w ogień. Za kogo mogę zapłacić tym co drogie. Czuje to tylko przy Tobie. Powiedz, gdzie bym to wszystko znalazł w jednej osobie, tyle szczęścia na raz. Tyle energii, charyzmy, piękna, w zamian daję parę słów na tych dźwiękach. I mogę to powiedzieć głośno dziś, każda miss przy Tobie to tylko wice miss. I może być takich wokół pełno, lecz tylko Ty przyniosłaś mi na świat nieśmiertelność. I dziś żyjemy życia pełnią i spełnią się wszystkie nasze marzenia, na pewno. Choć wokół tyle przeszkód Ty wiesz już zrobię wszystko byśmy nie oblali tego testu.

Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
Mamy wiele tak, bo żaden problem nas nie dotyczy bo mamy się
Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
Mamy wiele tak, nic nie obchodzi nas, nie obchodzi bo mamy siebie

Kiedy wyruszam Lajnerem na ocean i tęsknie, chyba czasem tego nie doceniam, jak pięknie mieć kogoś kto jest zawsze przy Tobie, nawet kiedy życie jest straszne, kiedy mrok przesłania jasne barwy i cały świat wydaje się martwy. Wczoraj chciałem się załamać, dziś nie jestem sam, nie jesteś sama, w czterech ścianach. Daję Ci siebie, w zamian dostaję namiar na szczęście, liczę już czas do spotkania. W nieskończoność mam zamiar za tym ganiać, nie mogę przestać, to jest jak mania. Gdzie jesteś teraz? Tam chcę się teraz przenieść. Połączy nas przeznaczenie. Życie miewa czasem dziwny przebieg ale my mamy szczęście, mamy siebie.

Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
Mamy wiele tak, bo żaden problem nas nie dotyczy bo mamy się
Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
Mamy wiele tak, nic nie obchodzi nas, nie obchodzi bo mamy siebie

Ja jestem tam, choć nie widzisz mnie, nie nie jesteś sam. Ja jestem tam, gdzie samotnie stoisz tam ja jestem bo masz moje oczy, zmysły i świat. Tak wiele mam, bo mam Ciebie a Ty mnie.

Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
Mamy wiele tak, bo żaden problem nas nie dotyczy bo mamy się
Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
Mamy wiele tak, nic nie obchodzi nas, nie obchodzi bo mamy siebie ...

 

Teraz juz nie ma ... :(

Komentarze

Użytkownik usunięty sam sex xD
fajniutkoo:D
dzięki za odwiedzinki i zapraszam częściej;D
22/07/2007 0:07:07
djti czesc
Nie wiem Cio mam napisać,
żeby potem znowu nie byłona Mnie....;(;(;(;(;(;(;(
Ogólnie bardzo miłe zdjęcie....
Mam nadzieje że tonie ostatni komencik mój na Twoim pb.....
Buziak...:*papapapapapapapa
22/07/2007 0:03:08
Użytkownik usunięty oj kochana jaka ty sliczna jestes nie wiem po co chcesz to zmienic ....kocham cie slonce :*****
21/07/2007 22:34:32
Użytkownik usunięty No racja Kochana :(
ALe probuj dalej i wlacz o milosc!!
probowac zawsze mozna :*:*
Bussskma słonko:*
21/07/2007 10:06:24
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika dorisia18.

Informacje o dorisia18


Inni zdjęcia: Poranek na Pławkach :) halinam2025.07.23 photographymagicPleszka slaw300Wakajki milionvoicesinmysoulCd. downwardspiral1543 akcentovaŻycie to chwila pragnezycpelniazycia:) dorcia2700Noin zniknę... najprawdopodobniejnieNarodowo. ezekh114