Photoblog.pl

Załóż konto

Tragic Idol 

2021/04/10   

 

« następne   poprzednie »

Nigdy nie potrafiłem robić zdjęć. Głównie dlatego, że to co sobie wyobrażałem nie pokrywało się z rzeczywistością. Wiedząc to, czasem w nocy brałem latarkę, aparat, którego do tej pory nie potrafię w pełni wykorzystać i robiłem zdjęcia... zasuszonym różom mojej mamy. Ja wiem, że wyobraźnia jest ważną częścią fotografii i, że nikt nie jest w tym doskonały od razu. Ale doskonały nigdy nie chciałem być. W niczym. Chciałem tylko choć raz zobaczyć w formie zdjęcia coś co opowiadałoby historię, którą chcę przekazać.

 

Oświetlałem ją z każdej z trochy chcąc jak najbardziej zrobić dobre, zadowalające mnie kadry. Czułem się jakbym wszedł sobie do głowy i robił zdjęcia myślom, biegnąc przez różne pomieszczenia natykałem się na kolejne i kolejne - nigdy nie mogąc wrócić do poprzednich. I robiłem im zdjęcia.

Po co... pytałem swoich zakopanych resztek rzeczywistości wiedząc, że odpowiedzi nie dostanę.

 

A więc uwieczniłem przeszłość.

Do tej pory próbuję to robić omijając resztki złudzeń, które kiedyś były tak realne jak nadzieja, którą wiązałem z życiem w relacji.

 

Wewnątrz chaosu, który pomogli mi stworzyć różni ludzie, byłem pomyłką, która musiała się wydarzyć. Która mimo zmęczenia, nie chciała zejść z tonu tych, których nie da się wytłumaczyć 

 

Jestem bardzo zmęczony...

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika digital09.

Najnowsze wpisy

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wpis digital09

 

Wszystkie wpisy