Photoblog.pl

Załóż konto

 

2011/04/18   

WSTĘP

« następne   poprzednie »
Sprzedawca zweryfikowany Sprzedawca zweryfikowany WSTĘP

uwaga! z racji tego, że wiadomości na fbl odbieram z opóźnieniem - kontakt mailowy jest wskazany jeżeli liczycie na szybką odpowiedź!

 

~o nas.

Deadly Shop to Shopping Service - na życzenie sprowadzamy dla klientów odzież alternatywną z różnych stron świata, głównie ze Wschodu. Towary pokazujemy tutaj wraz z ich cenami i opisem, kompletujemy jednakże i zamówienia indywidualne z tych stron: cosmates.jp, cdjapan.co.jp, kigurumi-store.com, dvdheaven.com oraz bodyline.co.jp

Wcześniej istnieliśmy na deadlyshopping.fbl.pl, gdzie pozostało mnóstwo pozytywnych opinii od kupujących, jednakże zablokowano nam ten profil w wyniku problemów z weryfikacją i nie udało nam się go odzyskać. Stąd zapraszamy na nowy!

 

 

~jak zamawiać?

Nic prostszego! Można skontaktować się w sprawie zamówienia poprzez PM lub mail podany w profilu. Najlepiej od razu podać kody bądź nazwy towarów jakie chce się kupić, a my podamy dane do przedpłaty przelewem na nasze konto. Klient otrzymuje swój własny numer zamówienia, który należy wpisać w tytuł przelewu - po tym rozpoznamy daną płatność. Po zaksięgowaniu wpłaty klienta, zamawiamy rzeczy.

Wszelkie pytania dotyczące zamówień także prosimy kierować na PM lub GG - komentarze nie będą odczytywane!

 

~*KOSZT PRZESYŁKI NALICZANY JEST JEDNORAZOWO, NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI PRZEDMIOTÓW W ZAMÓWIENIU!*~

 

  Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia? ZROBISZ TO TU < KLIK

 

~regulamin!

Każdy korzystający z naszych usług zgadza się z tym oto regulaminem.

1. Czekamy na wpłatę od klienta do 5 dni.

2. Wpłaty przyjmujemy tylko na wskazane konto bankowe. Czasem możemy także zrealizować kilka przesyłek pobraniowych.

3. Nie odpowiadamy za zgubione bądź nieodebrane paczki, prosimy klientów o monitorowanie swojej poczty.

4. Nie przyjmujemy zwrotów / reklamacji, stąd w razie wątpliwości pytajcie śmiało.

5. Przy zamawianiu z cosmates/cdjapan/bodyline istnieje prawdopodobieństwo cła - za wszelkie takie opłaty odpowiada klient.

6. Na życzenie wystawiamy przedmiot na allegro.

7. Nie jest to warunek konieczny, jednakże będzie nam miło jeżeli zostawicie komentarz pod zdjęciem zakupionego towaru i powiecie o nim kilka słów. Opinie od kupujących są bardzo pomocne dla innych!

8. Czas oczekiwania na towar to od 7 do 21 dni (w przypadku butów do 35 dni) roboczych w zalezności od miejsca ulokowania producenta, formy przesyłki, warunków pogodowych itd. Zazwyczaj jednak czas ten zamyka się w 14 dniach.
9. Każdy klient składający zamówienie oświadcza, że jest świadomy ryzyka związanego z długą drogą, jaką musi przebyć towar oraz charakterem zamówienia online - klient składa zamówienie na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadamy za opóźnione paczki, możemy jedynie zaoferować pomoc w kontakcie ze sprzedawcami w razie ewentualnych problemów (np. otrzymano uszkodzony towar). Prosimy o rozważne kupowanie.

 

~zwrot towaru

1.  Towar można zwrócić tylko w wyjątkowych sytuacjach, ale fakt ten musi być zgłoszony od razu po otrzymaniu przesyłki. Zazwyczaj zwroty bez podania powodu nie będą przyjmowane.

2.  Zwracany towar musi być nieużywany, oryginalnie zapakowany, w takim stanie jak przyszedł

3.  Kupujący musi skontaktować się z nami, żeby otrzymać adres na jaki towar należy zwrócić. Koszt zwrotu towaru DO PRODUCENTA pokrywa kupujący.

4. Towar należy wysłać paczką ekonomiczną na podany adres, przeskanować nam dowód nadania i podać dane do zwrotu pieniędzy.
5. Ponownie - prosimy o roważne kupowanie.

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika deadlyshopx.
miyoshi - 18/06/2012 19:23:17
Chyba nie rozumiem... "kompletujemy jednakże i zamówienia indywidualne z tych stron(...)" - tj. produkty z tych sklepów znajdują się w waszym archiwum czy można was poprosić abyście sprowadzili komuś to, co sobie na tych sklepach upatrzył? Od razu przepraszam za głupie pytanie, ale jednak niedokładnie rozumiem :/..

Najnowsze wpisy

t-shirt SEX POT REVENGE

 

przypominam o aukcjach!

 

punk rave leggings 04

 

LEGGINGSY LIP SERVICE NA AUKCJI!

 

wedge platforms 03

 

wedge platforms 02

 

WEDGE PLATFORMS 01

 

lace-up platforms #01

 

Wszystkie wpisy