Heej!
Kto wstał?; >
Laski, co myślicie o takim biustonoszu?^^
Klikajcie "Fajne" i piszcie w komentarzach który opis wam się najbradziej spodobał :)
Życiowe:
Widzimy ideały w ludziach, którzy nimi nie są.
Uważaj, co kochasz. I kogo. Każda osoba i każda rzecz, o które się troszczysz, to ciężar, i zgodziłeś się go dźwigać. Nie możesz go z siebie zrzucić, skoro się tego podjąłeś.
Niby rozmawiamy, ale o niczym. Omijamy swoje problemy, nie lubimy szczerze rozmawiać, nie umiemy wyrażać uczuć. Jesteśmy coraz bardziej sztuczni, coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. Niby rozmawiamy już od kliku lat, ale nie znamy siebie wcale.
Samotność nie jest zła. Jest wredna, przygnębiająca, ale nie jest zła. Czasem tylko daje nieco surowsze spojrzenie na rzeczywistość.
Dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.
Silnym jest ten, kto pomimo niepowodzeń i braku akceptacji oraz zrozumienia, potrafi nie przejmować się tym i iść przez życie z dumnie podniesioną głową.
Dopiero wtedy poznasz naprawdę czym jest tęsknota, gdy każda sekunda wyda Ci się wiecznością, czekając na wiadomość od ukochanej osoby.
Pamiętasz mnie? Kiedyś podobno znaczyłam dla Ciebie wszystko...
Otulając się kołdrą, włączam muzykę, próbując zagłuszyć krzyk rzeczywistości.
Założę się, że nie będziesz pamiętał połowy rzeczy, o których ja nigdy nie zapomnę.
Monika
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24502 mzmzmz