photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Kategoria:
duperelki.
Dodane 11 PAŹDZIERNIKA 2008 , exif
13
Dodano: 11 PAŹDZIERNIKA 2008

(1:1)

idea: Ania Ch. (;*)

photo: ja

place: szkolna biblioteka

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Odgrywanie roli wspaniałomyślnego nadaje się w sam raz dla tych, którzy boją się przyjąć na siebie odpowiedzialność za własne życie. O ileż prościej jest wierzyć w swoją szlachetność, niż stawić czoło innym i walczyć o swoje prawa. O ileż wygodniej jest wysłuchać obelgi i nie obrazić się, zamiast zdobyć się na odwagę i rzucić do walki z silniejszym przeciwnikiem. Można przecież zawsze udać, że rzucony w nas kamień chybił celu. I tylko nocą - gdy zostajemy sami ze sobą, a nasi bliscy śpią- tylko nocą możemy w ciszy zapłakać nad własnym tchórzostwem.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

demon i panna prym.

 

czuje się całkowicie uwiedziona przez ta książkę i chłonę ją całą sobą. Pomiędzy wierszami potrafię dostrzec swoje odbicie, a przed każdym przewróceniem strony proszę, żeby było ich więcej, więcej, więcej.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

                  "

 

I w ramach walki ze wszystkimi schematam,

(...)

Lubię laski z małymi cyckami!

"                 

 

Komentarze

anya fajne uejcie, w starsznym miejscu;)
12/10/2008 13:17:32
piojamal Tez lubie Pączusie. ha:))))
12/10/2008 11:31:37
pachnie No jaazne, może od razu w grudniu popołudniu?!
11/10/2008 22:53:15
pachnie Jot jak Japiełdole?


(Jutro!)
11/10/2008 22:09:06
stillremember moje cycki!

lubisz to su.ko! [suku/ojcze?]
11/10/2008 19:53:15

Informacje o damapik


Inni zdjęcia: .. fuckit2296;) virgo123Inny świat judgafDziko rosnące hanusiekCuda Świata bluebird112025.06.28 photographymagic... maxima24... maxima24;) patki91gd... maxima24