photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 22 LUTEGO 2011

baaans

Hm,witam wszystkich moim nawet ogarniętym humorem ; D.

Hm,w szkole w porządku,dostałam 5 z odp.z polaka,+5 i 5 z angielskigo,jest moc ;  ).

Dumna jestem z siebie ,gdyżżż ostatnio bardzo ciężko mi się uczy ; / .Bardzo.Bardzo.. ; / .

Na histori beka,oczywiście,puszka z pepsi spadła,jeszce jadłam batona jakiegoś i tyle oktuchów było na ziemi,że umierałam,taki syf jak w stajni czy coś , jeszcze Justyna coś jadła i mówiła do mnie ,a ja prawie picie wyplułam,bo mówi do mnie tak że nic nie rozumiem,bo  je,i mowi do mnie ,taka beka,myślałąm,że zwariuje

W SZKOLE JEST BARDZO  ZIMNO ! BARDZO!BARDZO!OSZALAŁAM DZIS! ZAMARZAM .

Jutro spr.z histori,dosyć słabo to widzę ,ale później będę to ogarniaa ; ).

Na matematyce omówienie próbnych-nie skomentuję,pozdraiwiam wszystkich ^ ^.

Hm,dzisiaj gadam sobie z księdzem ,Krzyśkiem i Białym to podchodzi chyba jeszcze trzech i też gadamy po czym każdy chciał wziąć mi moją spinkę z włosów,aż ją trzymałam,co by mi nikt nie wziął ;d.

Każdy chciał mój kwiatek,lol ; d.Taka beka z Romanem na przerwie ,że nie wiecie ,hahhaah ,potem poszłam do 1c sobie jaja z kogoś porobić,hahahah i pocisnąć bekęz karo i chłopakami z jej klasy,hahahahh ; D.

Później w 175 taka beka ,że dajcie spokój, hahaha i i tak nic z tego nie wiem ; d.

Bo tak jakś wyszlo ; d hahahahhaahhaahahahhaah ; D.

Na kółku z fizyki fajnie chyba 8 osó było,ale naprawdę genalnie ; ) .

Hahahahahahahhaha , z grzywką ,czy na żelu ? : D hahahahaahahh ,zjechałąm wtedy ; d.

Nie ma dzwonów ; < .

 

 

 

+Coś nie mogę dodawaćzdj ; o.Więc dopiszę tu troszku niusów z dzisiaj ; d

Hm,w szkole w porządku,myślałam,że lepiej spr.z histori napiszę,bo 4 mnie nie satysfakcjonuje z tego przedmiotu absolutnie,a czuję ,że mogę ją dostać ..Trudno,sama jestem sobie winna.

Na matematyce takie jazdy ze Zborem i Justyną i Natalią,że zwariowałam,hahai oczywiście znowu mi się dostałoo,bo czemui nie ; D.

Później na przerwie takie bydło zrobiłyśmy  ,ze nawet nie będę pisać , ale naprawdę,Zboro siędusiła,bo nie mogła złapać oddechu,hahaha ; D.

Hm,oglądnęłam film,pouczyłam się , poszłam do sklepu po Musli Kokosowe,oczywiście wszystkie smaki były ,a dzisiaj akurat kokosu nie było,a więc poszłam do drugiego sklepu specjalnie po to musli kokosowe,i kupiłam,właśnie zjadłam,byłam umyć włosy ,i piję sobie ukochany sok o smaku Granata i myślę ileż to nauki jest . Ale trudno,damy jakoś radę ^^.

+Hm,dzisiaj natalia przyniosła mi katalog oriflejmu do szkoły,noi ccoś tam wybrałam ;  ) .

Kolejny kokosik do kolekcji kosmetyków będzie,hehe < 3 .

Jutro na 8 do 14,10 ,albo 15,zależy od tego czy będę chciałą iść na SKS czy też nie ^^.

Buziaki:*

 

 

Mam już -14 pkt.za uwgi ; x. ALe okej,od poniedziałku poprawa; D.

Ha,to na tyle,powiem jeszzce ,że w sobotę  o 15 spotkanie do birzmowanie,mianowicie warsztaty,z EGZORCYSTĄĄ  <3 Aa czekałam na to kilka miesięcy,suuuper;  ).

+Dodaję to zdj,bo nie mam swoich bo wszystkie co miałąm na kompie poszły..gdzieś,bo jakiś facet coś tam z komp.robił.

Bounty < 3  Hehe ;  ) .

rożnieróżnieróżnie. ; >.

 

 

 

 

 

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika czarlibitme.

Informacje o czarlibitme


Inni zdjęcia: Synuś nacka89cwa:) milionvoicesinmysoulSurowa pustynia bluebird11Na dobranoc Rusałka Admirał :) halinam*** coffeebean1Międzyzdroje milionvoicesinmysoulZ wczoraj KSIĘŻYC 76% 15.07.2025 xavekittyxSahara kładzie się spać bluebird11:* patrusia1991gdSikora modra slaw300