Dodaj do znajomych, skomentuj, kliknij ' fajne ' ; - )
Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do koloru wpisu, czcionki itd. proszę pisać, a postaram się to zmienić. : D
- Widzisz jej łzy?
- Nie.
- I na tym polega obojętność.
Zamykam oczy i chce tylko zapomnieć, To co nas łączyło zakończyłam bezpowrotnie. Mam do Ciebie żal, w sercu czuję ból. Boże prowadź mnie, nie chce cierpieć już .
nie liczyło się dla niej to, że wróciła do domu trochę smutniejsza . trochę bledsza i z trochę bardziej podkrążonymi oczami . największe znaczenie dla niej w końcu dnia była świadomość tego, że do życia bez niego z czasem się przyzwyczai.
Najgorsza jest walka, między tym co wiesz, a tym co czujesz .
Teraz to wiesz co ? możesz mnie pocałować w cztery litery !
- Słucham ?
- No w usta , idioto . w usta ..
- Bałaś się o mnie?
- Nie, wiesz wrzaski i płacz to moje hobby.
i możesz kurwa nie myśleć o mnie 24 na dobę. możemy spotykać się raz w tygodniu. możesz żegnać mnie zwykłym, oziębłym ''nara''. możesz czasami traktować mnie jak powietrze i raz kiedyś powiedzieć ciepłe słówko. nie potrzebuję zbyt wiele. tylko mnie kochaj.
koniec - niby zwykłe 6 liter, a potrafi doprowadzić do kompletnego załamania emocjonalnego .
- Mamo, mam się ubrać ładnie czy na luzie?
-No tak, żebyś była do ludzi podobna !
eeej! mała, miej wyjebane i idź dalej .
w Twoich oczach odbija się błękitne niebo.
czasem jak patrze na niektóre dziewczyny mam ochote wysłać sms o treści : pomoc .
Po co jest miłość ? Aby zabijać . Czemu zabijać ? No tylko spójrz ile dziewczyn się pozabijało przez chorą miłość . Ale dlaczego ? Bo kochały , ale źle chłopców rozumiały , a oni potem mieli je na sumieniu . To miłość jest aż tak zła ? Tak .
zawładnąłeś moimi zmysłami .
pięknie to zjebaliśmy, po mistrzowsku .
są ludzie do których szybko człowiek się przyzwyczaja, z których odejściem nie jesteśmy się wstanie pogodzić.
teraz pewnie powiesz, że no tak poznaje tą dziewczyne ze zdjęcia, w chuj się zmieniła , bo schudła, wyładniała i przefarbowała włosy. widzisz tylko zewnętrzne zmiany . a ja w środku dojrzałam , stałam się inna, ale co Cię to obchodzi, ważne, że mam fajną dupe i duże cycki .