Są słowa które ciężko wypowiedzieć,
Są chwile które ciężko zapomnieć,
Są noce które przepłaczesz,
Są bajki w które wierzysz,
Ale nie ma takiej minuty która wróci. <3
Ignorowanie swoich uczuć nie sprawi że one znikną.
Przeszłość mnie boli i nie daje spokoju gdy siedzę sama w zamkniętym pokoju . Łzy cisną się same na zwenątrz. Ja umieram od środka krwawiąc od wewnątrz.
Myślę że nie ma gorszego bólu niż świadomość że to co było już nie wróci . Że osoby z którymi byliśmy blisko i na dal są ważni , traktują nas całkowicie obojętnie.
Znowu udało mi się odbudować nadzieję która nie daje mi spać po nocach.
Słowa które cięzko wypowiedziane są zazwyczaj tymi najważniejszymi.
Wiesz dlaczego życie nie jest idealne ? Bo kiedyś ktoś wymyślił , że trzeba się na czymś przejechać , żeby nie popełniać błędu , że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym , a ból ? Ma cię przyzwyczaić , że w życiu nigdy nie będzie pięknie.
Dom pełen ludzi - ja sama..
Płaczę - ale nikt nie widzi..
Krzyczę - ale nikt nie słyszy...
Odchodzę - ale nikt mnie nie zatrzymuje...
Moja dusza umiera - ale nikt jej nie ratuje...
Ciemna noc wokół nic i nikt
Tylko ja , mój ból i moje łzy...
Inni zdjęcia: :) dorcia2700Bełkot downwardspiral;) pati991back on my feet brienneJa :) nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24