photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Iwona
Dodane 12 LISTOPADA 2013
69
Dodano: 12 LISTOPADA 2013

Iwona

MOŻNA PYTAĆ KLIK :)

FANPAGE -Kto jeszcze nie kliknął to zapraszam ;**

[email protected] poczta ;)


 

Witam :* Takie rozmowy jakie miały miejsce wczoraj powodują , że zaczynam wierzyć w to co jeszcze niedawno było dla mnie takie obce i to z mojego własnego wyboru . Cieszę się naprawdę , że wszystko jest tak jak jest teraz. Jutro kolokwium tak bardzo chciałabym to zaliczyć , ale zobaczymy jak to Pan profesor powiedział rok temu na 45 osobową grupę zaliczyło 7 osób ;c ajj trzymajcie kciuki :* A tu jeszcze piosenka , która mnie urzekła : tu Uciekam się dokończyć pakować i jadę do Rzeszowa . 

 

Chcesz być szczęśliwym przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwym zawsze ? Przebacz.
 
 nawet jeśli nie wypowiadał ani słowa, jego oczy mówiły wszystko.
 
 Chce doczekać chwili w której przytulisz mnie po raz pierwszy i powiesz że spełniłeś jedno ze naszych dawnych marzeń.
 
 wiesz co mi się marzy? chodzić po Twoim mieszkaniu , w Twojej koszuli po wspólnie spędzonej nocy.
 
 chciałabym czasem zamknąć oczy, mocno Cię przytulić, zapomnieć o problemie, i czuć bicie serca. Twojego serca.
 
 Oddam Tobie moje lato . Chociaż tyle czekałam na to słońce . Już rozumiesz co to miłość ?
 
 Chciałbym, żeby kiedyś ktoś tak na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty nie mógłby zasnąć.
 
 Znajdz czterolistna koniczyne , opowiedz mi o osmym kolorze teczy , zlap wszystkie czesci dmuchawca ktorego rozdmuchuje i zloz w calosc . Jesli naprawde kochasz to nie mow ze jest to niemozliwe.
 
 Zaśpiewaj mi Twoje piosenki i Twoją historię, powiedz mi o Twoich nadziejach i snach.
 
 On rozpalił w moim sercu ogień, wiesz? Uświadomił, że czas naszym wrogiem, a jeśli chcę latać to najpierw muszę chodzić, zrozumieć to, jeszcze raz się urodzić.
 
Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

Komentarze

bemoorehappy powodzenia jutro ;*
12/11/2013 16:45:30
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 9
cytaatowyy świetnie a Tobie ? :)
13/11/2013 20:53:24
bemoorehappy średnio :)
13/11/2013 21:05:28
cytaatowyy ale poszło to się liczy :)
13/11/2013 21:44:39
bemoorehappy zobaczymy :)
13/11/2013 22:23:43
cytaatowyy :)
13/11/2013 22:59:42

opowiadaniazsercemx3 Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.
13/11/2013 14:30:41
cytaatowyy <3
13/11/2013 14:56:27

bryza316 Świetne zdjęcie <33
wbij : D
12/11/2013 14:03:19

Informacje o cytaatowyy


Inni zdjęcia: 1541 akcentova944 photoslove25Kolarka czy kolarzówka ? ezekh114niedzielnie locomotivLisek ajusiaAlpy ajusiaEhh patusiax395Ja ajusiaTrw damianmafiaAqa park bluebird11