Photoblog.pl

Załóż konto

cymamon 

2019/10/25   

 

« następne   poprzednie »
Dzisiejsze zdjęcie z Czech. Pojechałyśmy z A. miejskim do granicy, a później około 8 km w jedną stronę do miasteczka. Po drodze kury, koguty, świnia, blabladory i mnóstwo natury. Jesień rozpieszcza. Staram się ją wykorzystać jak mogę, choć ostatni weekend pracuję i bardzo mi z tego powodu przykro. Zmiany w mojej pracy zabierają mi całe dnie, bo zwykle pracuję do 22 lub 24. Tydzień całkiem ok, chociaż bardzo, bardzo dużo pracy przede mną. Trochę zmarnowałam dni, ale z drugiej strony też sporo się działo. Spotkałam się z super znajomymi, wyszłam z mamą na spacer do lasu, łaziłam po pięknym mieście i po pięknej wysepce, jadłam zdrowo, chociaż z jednego dnia nie jestem zadowolona, kiedy to nasmażyłam naleśników i nie zjadłam ani jednego warzywa. Ale już lepiej, na weekend do robo zrobiłam posiłki. Męczy mnie szkoła. Nie wiem jak mam się zabrać za ogrom nauki. I dołuje mnie fakt, że jestem starsza od ludzi na roku, że nie mam dalej z kim gadać itd. Internet to magia, nic z niego prawie nie wyciągam, a zabiera mi godziny. Nie wiem jak go odrzucić. Z drugiej strony nie mam ochoty na nic. To niesamowite jak wiele mi się chce, jakie mam marzenia i plany, a z drugiej strony bardzo nie mogę się za to wziąć, wręcz nie chcę. Nie potrafię czytać książek i robić czegoś dla siebie. W sklepie nic bym nie kupiła dla siebie, tylko dla innych. Czas dla innych. Dużo rzeczy dla innych. Chyba przejdę się do psychologa. Może za pół roku znajdzie się miejsce na liście oczekujących xD Nie umiem siebie rozgryźć. Kryją się we mnie dziwne emocje.
2 komentarze
miewamwyrzuty - 13/11/2019 11:17:56 z telefonu komórkowego
Nie powinienem tu być, ale jak jestem to napiszę. Ogólnie to super, że starasz się czerpać z wypadów i znajomych - lepiej naprawia to Twoje emocje niż cokolwiek innego. Z odżywianiem właściwie nie jest tak źle, każdą bardziej szczegółowa piramida żywieniowa czy co lepszy dietetyk wykazuje, że nic tak nie sprzyja zdrowiu, sylwetce, wyglądowi skóry jak RUCH. Za to suplementy często są fejkami, niby to działają, ale ciało tak naprawdę nie potrafi ich przetworzyć tak jak naturalne składniki i dając na przykład jakiś cynk do włosów czy tam paznokci jednocześnie osadza strasznie dużo toksyn i potem bierzesz na to inny suplement i pętla leci. Dlatego sporo osób co odżywia się byle jak, ale bardzo aktywnych wygląda tak dobrze i jest zdrowa. Ruszaj się i jedź co chcesz - wtedy czasem nawet wskazane są cukry, tłuszcze, i E-skladniki.
Pogoda nie sprzyja hobby, chce się iść na łatwiznę i tracić czas w necie na jakieś memy czy inne zabijające cenny czas rzeczy. Sukcesem jest w sumie zacząć, jakoś to pójdzie, tak jak z rana jak już się wstanie to jakoś już robi te śniadanie, kąpiel itd. zmuszenie się do czytania 5minut działa, potem jest już przyjemniej.

W ogóle masz trochę depresję. Jak w sumie niemal wszyscy. Psycholog to nie za wiele da, po prostu zmień parę nawyków w życiu. Pomyśl, że za miesiąc znikasz. Czego żałujesz? Co byś zmieniła? Od razu przyjadą Ci do głowy marzenia - wpiszesz listę i zaczniesz realizować. Może się też rozgryziesz
cymamon - 16/11/2019 21:58:35
A dlaczego nie powinieneś tu być? Masz sporo racji, akurat jutro idę na siłownię... a z ruszaniem się, to ruszam się dużo. Praktycznie cały czas mnie nie ma w domu i bardzo, bardzo dużo chodzę. Mam fizyczną pracę. Wiem, że to może za mało. Może masz rację z tą listą... tylko ostatnio chęci mi brak. PS: napisałeś w moje urodziny taki fajny komentarz, dziękuję ślicznie!

Najnowsze wpisy

Wpis cymamon

11/09/2020 9:16:30

Wpis cymamon

26/08/2020 8:59:43

Wpis cymamon

18/08/2020 18:15:56

Wpis cymamon

20/07/2020 14:58:42

Wpis cymamon

30/06/2020 11:54:45

Wpis cymamon

27/06/2020 9:19:37

Wpis cymamon

17/06/2020 11:25:52

Wpis cymamon

02/05/2020 22:21:17

Wszystkie wpisy