photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 8 LUTEGO 2015

89.

SUKCES? TRZEBA TYLKO CHCIEĆ!

 

 

-> Pozanaj najważniejszego człowieka na świecie. Ten człowiek to Ty sam. Twój sukces, szczęście, zdrowie i bogactwo zalezą od tego, jak stosujesz swój niewidzialny talizman. Wybór należy do Ciebie.

 

-> Najwięsza potęga człowieka leży w sile jego wiary.

 

-> Wszystko, cokolwiek pomyśli ludzki umysł i w co może uwierzyć, osiągnie za pomocą PMA.

 

-> Czy przejawiasz skłonność do tego, by za swoje niepowodzenia winić świat? Jeśli tak zapamiętaj: "Jeśli człowiek będzie jak trzeba, to i Jego świat będzie jak należy".

 

-> Ilekroć stajesz wobec problemu, który dotyczy nieporozumień z innymi, musisz zacząć od siebie.

 

-> Dzień po dniu mam się coraz lepiej! Podobne stwierdzenie powtarzane często i z przekonaniem wpływa na umysł podświadomy i zmusza go do działania.

 

 


 

 

 

Najważniejszym zdarzeniem w moim życiu była lektura tej książki.

 

 

 

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika collide.

Informacje o collide


Inni zdjęcia: Spotkanie mandragora666Typowe dla Szczawnicy. ezekh1145 / 5 / 25 xheroineemogirlxW Płocku libradeuxTy.. poranioneserceślimak suchy1906Na zamku pati991W Kręgu Maków pati991:) dorcia2700Trzy strofki locomotiv