Photoblog.pl

Załóż konto

Sick World

Wyświetleń: 78

 

Ludzie to w większości bardzo prymitywny (bezmyślny) i łatwo manipulowany zlepek komórek. Potrafią symbolami faszyzmu walczyć z iluzją demokracji nieświadomi tego, komu wyświadczają tym największą przysługę.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika cod3s.
marianfoto dziś manipulacja sięgnęła granice podłości
28/10/2020 19:50:33
cod3s Niestety, dożyliśmy takich czasów a na chwilę obecną wszystko wskazuje na to że będzie jeszcze gorzej... Jeżeli sami nie zrozumiemy jak działa ówczesny świat i nie postaramy się go zmienić na lepsze stracimy naszą przyszłość. Pozdrawiam serdecznie.
28/10/2020 20:31:14
marianfoto Dziś kobiety pozbawia się szacunku / rodziły w czasie wojny / w obozach koncentracyjnych a dziś dziecko ma być wrogiem kobiet / dla politycznych celów paru zdeprawowanych komunistów / Pozdrawiam miłego dnia
29/10/2020 8:22:25
cod3s Czasy bardzo się zmieniły. Czym kierują się dzisiaj protestujący? Wykropkowanym hasłem na W ? Ucieleśnienie wielkiej kultury nieprawdaż? Dzieci są zdegenerowane przez system. Bez fejsa i insta niektórzy nie wyobrażają sobie dzisiaj życia, Hedoniści, nawet nie szukają alternatyw, wszystko robi się dla 'chwili pozornej sławy' / pieniędzy tudzież zaspokojenia swojego ego. Plandemia jest idealnym środowiskiem do wzniecania takich buntów kierowanych zza granicy. Pod pozorem protestów dążą do większego celu - centralizacji ale nie tylko (wyższe lobby), a przy okazji protestujący w tym czasie nieświadomie robią rządowi dobrze. 'Modernistyczni komuniści' znani dziś po prostu jako lewica są dobrym narzędziem służącym 'tym grupom' w celu realizacji ich magalomańskich planów.
29/10/2020 11:36:25
cod3s Jednym słowem ta akcja protestacyjna to tylko wierzchołek góry lodowej, której prawdziwy cel leży p.p.m. a który dla wielu ignorantów jest niewidoczny. :)
29/10/2020 11:43:01