"Śniłeś mi się dzisiaj, było tak jak kiedyś, aż zatęskniłam i tak mnie w dołku ścisnęło, że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś, że można tęsknić przez sen? Ja tęsknię." ~ Piotr Adamczyk - "Pożądanie mieszka w szafie"
Domi, Domi, co z Ciebie wyrośnie. :D
Starsza to Ty będziesz, ale mądrzejsza już chyba nie. Ale to dobrze czasem tak się pośmiać, zrobić coś szalonego. W tym dzisiejszym świecie zdecydowanie brakuje szalonych ludzi, wszyscy są ponurzy, ułożeni... Mogę zrobić z siebie największego głupka, jeśli tylko wywołam szczery uśmiech na czyjejś twarzy.
Spontaniczność, szaleństwo - piękne cechy. Uśmiech! Uśmiech jest najpiękniejszy i najbardziej cenny.
To najpiękniejsza zapłata za wszystko.
Są bowiem rzeczy, których nie kupimy za pieniądze. Choćbyśmy mieli miliony, to nie kupimy przyjaźni czy uśmiechu. A ja wolę mieć przyjaciół, uśmiech niż miliony. Albo milion uśmiechów!
I nie odpłacisz się za to niczym. Nie ma za to zapłaty. Rekompensatą może być tylko Twoja obecność.
I to jest najpiękniejsza zapłata.
<3 :)