photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 31 MARCA 2013

....

 

 

zajebiste uczucie poczyć się szczęśliwym i docenianym od dłużeszego czasu. a sama śwaidomość, że we wszechświecie jest ktoś komu na Tobie zależy jest zajebista.

 

 

i wyobraź sobie, że kiedyś żyłaś od tak. tak jak ci się podobało. miałaś swoje przyzwyczajenie, swoje poglądy. ale z dnia na dzień poznałaś kogoś. kogoś kto stał się elementem twojego życia. i nagle o tym wszystkim zapominasz. przyjmujesz nowe poglądy, masz nowe zdanie na każdy temat, ale pomimo tego zostajesz sobą. według mnie, to początek miłości. właśnie ten trudny początek, gdzie trzeba zmienić swój światopogląd i dostosować go do nowości które zaszyły przez poznanie kogoś, kto zmieni nas na zawsze.

 

 

Komentarze

~taktoja Życie jest prawie jak układanka... widzisz jakiś puzzel.. poznajesz go wzrokiem i dotykiem. Po mimo tego że wiesz że niekoniecznie będzie on pasował w danym miejscu, to i tak na siłę go tam wpychasz. Wiesz doskonale że to wszystko nie ma sensu ..a jednak , jest w tym coś co dostrzegasz. Wiesz że ten właśnie mały puzzelek jest przeznaczony w tym własnie miejscu ... Łagodna i spojona całość która bd wisiała na twojej ścianie i będzie sprawiała że o wszystkim będziesz zapominać.
01/04/2013 1:29:40
claaudja wiem kimś jesteś. i wiem, że to Ty jesteś tym puzzlem.
01/04/2013 1:32:39

mamfetysznatwojtylekxd ładnie ;* zapraszam ;)
31/03/2013 21:27:22

Informacje o claaudja


Inni zdjęcia: Kominy lubię. ezekh114Motylki fruwają :) halinamRyjkowiec żołędziowy wiesla25.7.25 inoeliaDroga do baru bluebird11Narodowo, wojskowo. ezekh114Poznawanie rzeczywistości. ezekh114Z kuzynem nacka89cwa:* patrusia1991gdDużo stacyj odnowiono. ezekh114