photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 6 GRUDNIA 2013
1306
Dodano: 6 GRUDNIA 2013

Przedłużanie i zagęszczanie RZĘS

UWAGA w terminie 9-15 grudnia mega PROMOCJA PRZEDŚWIĄTECZNA! (Zielona Góra)

Każda z Pań, która zgłosi się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs z KOLEŻANKĄ kolejno metodami (nie zależnie czy będą to rzęsy z włosia Norki czy Jedwabne):

1:1 otrzyma 10zł rabatu
2:1 otrzyma 15zł rabatu
3:1 otrzyma 20zł rabatu

To nie koniec! Koleżanka także otrzyma taki sam rabat! :)

Bądź przyjdź sama na rzęsy i zapisz się dodatkowo na pazurki żelowe(standardowa cena 60-70zł), a otrzyma 20zł rabatu nie zależnie od metody i czy to będą tipsy czy żel na Twoją płytkę !:)

 

 



(Promocja ważna do wyczerpania wszystkich wolnych terminów w wyznaczonych dniach, zabiegi muszą być wykonane w ten sam dzień, badź wcześniej jest pobierana standardowa cena za zabieg, a odpowiednio po drugim jest uwzględniany rabat)

Zapraszam serdecznie na zabieg PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA rzęs metodą 1:1 w 100% (a nie jak wykonują go niektóre kosmetyczki jedynie w 70-80% przez co szybko widać ubytki), jestem osobą dokładną i sumienną, jak widać na poniższych zdjęciach. Czas zabiegu plasuję się w 2-3h. Używam najwyższej klasy materiałów głównie firm takich jak: Secret Lashes i Looksus Lashes, rzęsy wykonane są z wysokiej jakości jedwabiu w połączaniu z włóknem syntetycznym, które odporne jest na wszelkiego rodzaju odgniecenia. Wyróżniają się pięknym wysokim połyskiem, lekkością oraz idealnym profilem.
W swoim asortymencie posiadam także rzęsy z naturalnego włosia NORKI Syberyjskiej.

Posiadam ponad roczne doświadczenie i grono zadowolonych klientek. Do każdej Pani podchodzę indywidualnie, żeby sprostać oczekiwaniom.

Cennik:

RZĘSY JEDWABNE
- 90zł metodą 1:1 (uzupełnienie do 4tyg - 50zł, każdy kolejny tydzień + 10zł)
- 150zł metodą 2:1 (uzupełnienie do 4tyg - 80zł, każdy kolejny tydzień + 10zł)
- 30zł zdjęcie rzęs
- 100zł zdjęcie starych rzęs i nałożenie nowych (rzęsy jedwabne 1:1)
- 160zł zdjęcie starych rzęs i nałożenie nowych ((rzęsy jedwabne 2:1)
- 1zł cyrkonia (małe szaleństwo na sylwester, urodziny itp)

RZĘSY Z WŁOSIA NORKI
- 120zł metodą 1:1(uzupełnienie do 4tyg - 80zł, każdy kolejny tydzień + 10zł)
- 150zł metodą 2:1 (uzupełnienie do 4tyg - 90zł, każdy kolejny tydzień + 10zł)
- 190 zł 3:1 (uzupełnienie do 4tyg - 100zł, każdy kolejny tydzień + 10zł)
- 130zł zdjęcie starych rzęs i nałożenie nowych metodą 1:1
- 160zł zdjęcie starych rzęs i nałożenie nowych metodą 2:1
- 200zł zdjęcie starych rzęs i nałożenie nowych metodą 3:1

Dla STAŁYCH KLIENTEK CO 4 ZABIEG 10% R A B A T U!

 

PREFERUJĘ kontakt telefoniczny, odpowiadam także na smsy 788453231

Info

Tylko obserwowani przez użytkownika brzysieeek
mogą komentować na tym fotoblogu.