photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 7 KWIETNIA 2014

(sorry że zdj takie ucięte ale to jeszcze przed podmianką :D )

NO TO JEDZIEMY NA FINAŁ !

O MATULKO ALE SIĘ JARAM ! :d
UDAŁO SIĘ KOMUŚ TEŻ?

Oczywiście kupowanie biletów nigdy nie może  odbyć się bez komplikacji -.-

Galeria Katowicka punkt sprzedaży dokładnie godzina 16:00 wchodzimy i prosimy o bilety- PROBLEM Z  PROGRAMEM  IDŹCIE NA SPACER I WRÓĆCIE ZA 15 MIN.
No to biegiem do kolejnego punktu  program działa ledwo co . ludzie kupują bilety a my czekamy , nagle program ścina się na dobre -.-

Znów biegiem do Galerii , w końcu udało się ale niestety bilety losowe bo nie otwierał się plan widowni
Juuupi jej mam bilety super po czym zauważamy że pisze na nich : OGRANICZONA WIDOCZNOŚĆ .
cały czas nas to gryzie więc wracamy do uprzejmego pana sprzedawcy i wyjaśniamy jaki mamy problem. Na szczęście On nie robił problemu i udało się wymienić bilety! O matulko jakie szczęście!
Miał cierpliwość żeby rozwiązywać nasze problemy milion razy xD
 Dziękuję bardzo <3

A co do tych biletów to dla mnie jakaś totalna masakra żeby bilety z ograniczoną widocznością były nawet za 300 zł . No bez jaj ! Zawsze takie miejsca były najtańsze a teraz?! Kuźwa ktoś zapłaci 300 i siedzi na samym dole a drugi tyle samo i siedzi za filarami .

 

Ja się pytam jaka tu logika ?!
Kto to wymyśla!?
Bez jaj , wystarczy trochę pomyśleć -.-

Komentarze

sovia ceny to jakiś kosmos ;/
08/04/2014 19:29:01
brygadadzikow Niestety ale raz sie żyje! :D
08/04/2014 20:16:13

wiktoriad3100 O zazdroszcze <3
No te ceny przerażają ...
07/04/2014 20:11:55