Photoblog.pl

Załóż konto

Unbowed. Unbent. Unbroken. 

2020/08/20   

Powoli do przodu

« następne   poprzednie »
Powoli do przodu

Rzeźba, rzeźba i jeszcze raz rzeźba.. Cel na tę chwilę był prosty by powoli redukować tkankę tłuszczową a ćwiczeniami siłowymi uwidocznić lekko mięśnie. Z pierwszym idzie opornie - strasznie nie lubię słowa dieta - a dwa - kto nie kocha jeść? Nogi powoli zmierzają w dobrym kierunku, górne partie ciała które przez tryb siedzący i nic nie robienie praktycznie wróciły do poziomu bocianich pięt - teraz dostają regularny wycisk. Niebawem trzeba będzie dorzucić trochę wspomagaczy białkowych - by ten efekt bardziej uwidocznić. Nie planuję się napompować - za to fajnie byłoby na tym boisku ludzi z barku przestawiać.

 

A co z piłką? Nie ukrywam - miałam okres dość pracowity jeśli chodzi o pracę tak ze później nie miałam motywacji ruszyć na trening - kondycja - będzie dramatyczna, kilka sprintów pod rząd i będzie litościwe błaganie by gra toczyła się drugą stroną :D

Technicznie i siłowo naprawdę okey, w niedziele pierwszy mecz o stawkę - 2 runda PP - nie wiem czy uda się klepnąć transfer - jeśli tak wyląduje prawdopodobnie na środku lub skrzydle obrony. I to będzie czas męki - nienawidzę grać na obronie gdy z przodu tak wiele możliwości.. Nigdy nie byłam obrońcą, zawsze wolałam grę tam gdzie popełnienie bledu jeszcze można jakoś naprawić. Cóż - trzeba się szykować na sporo biegania gdyż rywalki bardzo lubią sobie grać piłki na dobieg i jazdę na tyłku. Teoretycznie ludzie skazują nas na porażkę - liczę ze rywalki tez nas zlekceważą - a my sprawimy niespodziankę.

5 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika boyishgirlthinkin.
atlam  - 22/08/2020 16:42:46
wow
atlam - 23/08/2020 10:13:35
padholder  - 21/08/2020 2:23:03
...i tego Ci życzę :)
boyishgirlthinkin - 21/08/2020 8:49:24 z telefonu komórkowego
Dzięki, przyda się :)
boyishgirlthinkin - 21/08/2020 17:47:29 z telefonu komórkowego
Transfer nie został do końca dopięty - niestety pozostanie mi kibicowanie :/ Także czekam na ligę.

Najnowsze wpisy

Rok za rokiem.

 

Krok za krokiem.

 

Sahara 2021

 

Górskie wędrówki.

 

Nowy rozdział

 

Życie legło w gruzach.

 

...

 

Pechowe początki

 

Wszystkie wpisy