photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 3 MAJA 2011

4. To be left out in the dark.

Matura to bzdura, sztuka ściemniania, jednak wypadałoby podejść do tej sprawy poważnie. Czego Alex oczywiście pewnie nie zrobi. Prezentacja maturalna jest w trakcie pisania, jak wyjdzie? we shall see. Jakoś nie wiem, ale mam mieszane uczucia, co do tego co stworzyłam. Jestem ciekawa reakcji komisji, kiedy przedstawię im swoją pracę.

 

a warning to the people the good and the evil

 

Osama nie żyje. Okej. Wiele szumu, radości, a ja się zastanawiam dlaczego. Facet był jedynie swego rodzaju ikoną, symbolem, która jest cholernie ważna dla fanatyków, co za tym idzie, akty terroryzmu nadal będą mieć miejsce, kto wie czy nawet w akcie zemsty nie będą gorsze i bardziej bolesne od poprzednich.

Poza tym, jak dla mnie radość ze śmierci człowieka to jest coś poniżej poziomu, nawet jeśli chodzi o kogoś kto na sumieniu miał tysiące ofiar. 

 

Did you try to live on your own?

 

Dzisiaj już jest 3 maj. Jutro 4 - matura pisemna z języka polskiego. Luuuzzzz... jakoś to będzie. Trzeba tylko przelecieć opracowania lektur i słowniczek terminów literackich. A tak? Pełne odprężenie :) 

 

We are the champions, my friends...

 

Część pierwszą prezentacji można uznać za skończoną. Dracula i Nosferatu współpracowali ze mną tego wieczoru bardzo owocnie.

 

 

Komentarze

agnesx jak poszło Ci? ;)
08/05/2011 21:26:39
birdofhermes mysle ze dobrze ;) mam taka nadzieje. jeszcze przede mna ustny polski za tydzien i ustny ang za dwa ;)
11/05/2011 15:02:09

victimofpromise Bardzo, bardzo owocnie ;)
A ja jednak nadal sadze, ze Osama byl malym piosnkiem Amerykanow, ktorzy szukali pretekstu by wkroczyc na nie swoj teren i go zajac. To co mialo miejsce w 2001 roku bylo tylko i wylacznie pomyslem bylego prezydenta USA, widzialam film oraz czytalam wypowiedzi przeroznych naukowcow. No nie wazne, tylko Oni wiedza jak bylo naprawde, my posiadamy jedynie poszlaki; domysly.
Zamboooooo!<3
03/05/2011 14:42:39

Informacje o birdofhermes


Inni zdjęcia: Wiosna kzyhWiosna kzyhWiosna kzyhZięba slaw300luty 2024 agness2503Gorzki sma padholderWpis 43 kasik90Między zimą a wiosną. comarro1029 akcentovaJa natalka89rok