Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 19 LUTEGO 2020 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 328

Wczoraj po treningu miałam coś nie tak z mięśniami brzucha. Postanowiłam je rozluźnić, położyłam sobie termofor z gorącą wodą i po chwili pękł, w związku z czym mam poparzoną sporą powierzchnię ciała. To było po południu, wieczorem P. zadzwonił i na mnie nakrzyczał, że nie dzwoniłam w tej sprawie. Nie dzwonię jednak w żadnej sprawie, nienawidzę przeszkadzać ludziom. Nie spałam całą noc, nie zamknęłam oczu nawet na pół minuty. Teraz jestem poparzona, okrzyczana i śpiąca. Niestety nie mam czasu na sen w ciągu dnia, muszę popracować, zrobić obiad i zrobić trening.

 

Artur ma urodziny, więc nagrałam mu filmik z życzeniami ze względu na dzielącą nas odległość. Powiedział, że to najlepszy prezent jaki w życiu dostał, i teraz się wstydzę. Przy okazji nagrywałam wczoraj Kamilowi życzenia dobrej nocy, bo wydawał się przygnębiony, ale trochę żałuję, bo twierdzi, że mój wygląd dresiary pasuje do mojego głosu menela. Nikt już nie docenia zachrypniętych, seksownych głosów. I wcale nie wyglądam jak dresiara.

 

W sobotę idę z bratem na domówkę do Włochów, jeśli będę zachowywać się odpowiedzialnie, to może nie będę musiała zmartwychwstać w niedzielę. Aczkolwiek nic z rzeczy, które zaplanowałam na ten tydzień, nie służy mojemu spaniu. Spróbuję odpocząć w międzyczasie, pozgłębiam psychopatów od Was, joł.

tinygirl Dla mnie to nic nie nagrywasz, mam być zazdrosna?
I UWAŻAJ NA SIEBIE
19/02/2020 17:16:42
atana WIDZIMY SIĘ SIEDEMSET RAZY W TYGODNIU, BAWISZ SIĘ MOIMI ZABAWKAMI, NO WEŹ SIĘ! I SAMA UWAŻAJ, CO ZA WARIACIK.
19/02/2020 18:35:29
tinygirl NIEPRAWDA, NIE WIDZIAŁYŚMY SIĘ W TYM TYGODNIU, HALKO. A ZABAWKAMI BAWIMY SIĘ RAZEM.
19/02/2020 18:39:26
atana Widzimy się w piątek, bierz prochy, masz być zdrowa. Zorganizuję więcej zabawek! <3
19/02/2020 18:40:41