photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 18 MARCA 2014

Druga dziewczyna mojego dzióbaska :)
Nie mam o co być zazdrosna ponieważ to tylko dwa kółka a uszczęśliwia go i radosny jest jak małe dziecko które dostało zabaweczkę ;)

Kocham i akcetuje pasje jego ponieważ jest to dla mnie tak ważne jak i on sam , cenię to jak się dla mnie zmienia i jaki jest dla mnie miły kochany a czesem nie dobry urwis ale każdy kiedyś musi pokazać swoje różki ;)

Przyzwyczaiłam sie do twoich wad i zalet twoich zachcianek i rzeczy których nie nawidzisz w moim charakterze ale cóż taka jestem taką mnie pokochałeś i taka zostane ;) 
Z dnia na dzien czekam na spotkanie z Tobą nie mogę sie doczekać kiedy zobacze twój uśmiech twoje fochy , ciebie samego po prostu tęsknie za Tobą tak bardzo że nawet gdy nie widzę Cię jeden dzień to świat wywraca się do góry nogami :)
no i chyyba tyle na ten temat , buziaczki :* 
KOCHAM CIE SEBASTIAN <3

 

 

Dzisiejsze zawody były okej 1 miejsce !! a teraz zgon i do spania , dobranoc ; )

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika antoooos172.

Informacje o antoooos172


Inni zdjęcia: Ja nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24