Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 43

 "Ludzi, których kochałem w swoim życiu, nigdy nie byli łatwi do kochania..." - A.Burroughs

 

 

" ... płakałem, nie po wierzchu. Czułem coś takiego, jakby z drugiej strony moich oczu łzy do wewnątrz mnie spływały. Doświadczył Pan może takiego płaczu?" - W. Myśliwski

 

 

"O siódmej rano, w styczniu, widać, że świat nie został stworzony dla Człowieka, a na pewno nie ku jego wygodzie i przyjemności" - O. Tokarczuk

 

 

"Wierzę w rozmowy dusz

których Ty nie słyszysz

i kiedy nic nie mówię

wcale nie znaczy

że mnie nie ma z Tobą"

 

 

"Nikt nie może być mi bliższy ode mnie, a ja jestem sobie czasem tak daleki" - S.Lem

 

 

"Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się zerwać. Niektóre więzi opierają się na odległości, czasowi, logice, ponieważ ... są po prostu sobie przeznaczone"

 

 

"Mimo to odkrywanie przed kimś blizn jest niemal równie obnażające, co nagość. Może nawet bardziej..."

 

 

"Prawdziwy przyjaciel to skarb.Prawdziwa miłość to esencja. Prawdziwa pasja to skrzydła. Szukajmy prawdy w sobie. Uczmy się na błędach, nie popadajmy w paranoję, kiedy chłód, zły dzień, podarte serce..."

 

 

"Są ludzie, z którymi spędzasz znaczną część życia i nie przynoszą Ci nic. Nie oświecają, nie dodają skrzydeł. I tak masz szczęście, jeżeli nie niszczą Cię powoli, uczepieni Twoich kostek... I są tacy, których się mija, ledwie zna, a mówią jedno słowo, zdanie, poświecają Ci minutę, pół godziny, pół nocy i zmieniają bieg Twojego życia. Niczego od nich nie oczekiwałeś, a jednak odkrywasz, że otwarli w Tobie jakieś drzwi, uruchomili jakiś spadochron, obudzili energię jaką jest pragnienie i dzięki niej przekroczysz granice samej siebie..."

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika agiqa.