photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 23 KWIETNIA 2012

4.

Takie inspirejszons . 

To tak , odrobinkę poprawił mi się humorek . HAHAMM się i o . ; ]
Tak poza tym , to nudy , nudy i jeszcze raz  może być . xd


Obecnie nie mam weny , więc dodam tylko trzy fajniuchne cytaty .


- Siedzieliśmy późnym letnim wieczorem , całą ekipą przy ognisku , popijając pepsi i śmiejąc się dosłowenie ze wszystkiego . Właśnie w tych chwilach , po prostu krzyczałam do Boga , podziękowania , za to , że Ich mam .

- Nie jestem cholerną pesymistką . pieprzoną realistką ani pogodną optymistką . Jestem dziewczyną z marzeniami , która wie , że w życiu nie ma łatwo . Nigdy nie poddaję się , nie uciekam marzeniami w inny wymira .


- 
jaka będziesz jutro .? Bogatsza o dzisiejsze szczęście , które przenika przeze mnie jak światło przez diament , rozpraszając drobiny chwil na tęczę najcenniejszych uczuć .

 Na dzisiaj wystarczy . 
Narazie . 

Komentarze

kulaczqu Kocham nogi ^^
29/04/2012 13:05:22
afroodytaa kto nie lubi . xd
29/04/2012 13:09:46

jasiekjohnjan uuuu.... super ;D
24/04/2012 13:40:04

Informacje o afroodytaa


Inni zdjęcia: Świątynia wykuta w skale bluebird11:) dorcia2700;) szarooka9325:))) szarooka9325Kaczuszki..na miłą sobotę :) halinamP. wanderwarMglisty widoczek hanusiekSky and Sand pamietnikpotworaFallen Star modernmedivalTyle lat patusiax395