Photoblog.pl

Załóż konto

Talitha kum 

2018/07/29   

 

« następne   poprzednie »

Uśmiercasz stary związek, tworząc na jego zgliszczach nowy - historia ponownie zatoczyła krąg, czy tym razem ta relacja przerwie karmę, fatum, 'nie istnieje nikt dla mnie' ? Może każda nowa relacja daje zbyt dużo nadziei, a może to tylko źle ulokowane poczucie własnej wartości - zamiast w sobie to w kimś. A świat...świat lubi mieć nad nami kontrolę. Lubi czuć, że jesteśmy od niego zależni. Nie bądźmy.

 

Wróciłam do domu po długiej podróży. Byłam 1400km od swojego łóżka i hamaka , który wisi między jabłonką, a gruszą. I powiem wam, że ta zielona trawa, tak bujna i dzika sprawiła, że moje serce zaczęło skakać z radości. Zaczęłam się cieszyć i doceniać fakt, że leżę w swoim łóżku, że piję kawę ze swojego kubka, starego bo starego, ale swojego i wbrew temu, że świat jest pochwałą rzeczy idealnych, ja swój nieidealny dom kocham ponad życie. Tak, jak kocham nieidealną Natalkę, a przynajmniej wciąż nad tym pracuję. Najpierw zadbajmy o catering na imprezę, a dopiero potem na nią kogoś zaprośmy. Wiesz, musisz być pełen miłości, bo tylko kochający znajdują, choć niekochani szukają. Ale jeśli jesteś sam dla siebie swoim największym przyjacielem, o którego się troszczysz, nie musisz mieć przy boku kogoś, kto potwierdzi Twoją wartość. Nie istnieje nikt, kto mógłby Cię ocenić, bo nikt nie budzi się rano w Twoich majtkach i staniku, albo nago, więc po prostu w Twojej skórze. Nikt nie siedzi w Twoich popapranych, pełnych wyzwisk i oceniających Ciebie myślach, które ranią najmocniej ich właściciela. Wiec nie dawaj nikomu prawa do własnego ja, które przecież jest takie piękne...

 

Jesteśmy doskonali tacy, jacy jesteśmy. Kochaj siebie bez względu na wszystko - to zadanie do odrobienia na już, które ma wpływ na całe świadectwo naszego życia.

  

Ta podróż była mi bardzo potrzebna...  

1 komentarz
atlam  - 04/08/2018 17:16:35
suuuper

Najnowsze wpisy

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wpis 9minut

 

Wszystkie wpisy