photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 20 STYCZNIA 2011
48
Dodano: 20 STYCZNIA 2011

O_1

Cześć .!  to moj pierwszy blog , ale postaram sie go prowadzić jak najlepiej ; )  będe opisywała moje życie prywatne , chociaż bardziej skupie sie na dodawaniu tutaj opisów na gg , lub pod zdjęcia ; )

 

 

 

idę korytarzem. przede mną te suki, których nienawidzę. Kilka z nich wiem, że się do Ciebie łasi. Nie widziały mnie. Zaczęły gadkę na mój te...mat. Uważały, że mnie nie kochasz. Już miałam zareagować, kiedy to ujrzałam Cię na korytarzu. Szybkim krokiem je wyminęłam, rzucając mordercze spojrzenie i pobiegłam do Ciebie. Uśmiechnąłeś się. Złapałeś mnie w pasie i podniosłeś w górę jak małe dziecko. Pocałowałeś mnie i mocno przytuliłeś. Na środku korytarza. Lansiary z grobową miną nas ominęły. Zazdrość płynęła z ich oczu.

 

On ją kochał, jak nikogo na świecie. Tylko bał się. -Czego ? -Tego co będzie musiał poświecić. Tego, że pokocha ją tak bardzo, że nie będzie umiał bez niej żyć. Tego, że taki twardziel jak on przecież nie może kochać.. Bo co by pomyśleli koledzy.

 

kupiła jabłkowo-miętowego tymbarka . gdy Go otworzyła , On podszedł i powiedział: daj przeczytać co jest napisane . nie patrząc co jest na kapslu dała mu Go z rumieńcem na policzkach . przeczytał , spojrzał na Nią , pocałował i odszedł wręczając Jej kapsel . chwilę nie wiedziała co się stało , w końcu przeczytała napis na tymbarku: "jeśli Ją kochasz , pocałuj!"
 
Spotykali się od dawna. On mówił ' kocham' ona nie wierzyła, wiedziała ,że on przez długi kochał inną. On zapewniał, że kocha tylko ją, nikogo więcej, że tamta to już przeszłość. Ona nie chciała z nim być. Bała się, że kiedyś zostawi ją dla tamtej, że powie jej " wiesz to jednak pomyłka, kocham ją nie Ciebie".. Zaczął mieszać do tego jej najbliższych przyjaciół mówiąc " ja naprawdę ją kocham, czemu ona mi nie wierzy " ona się bała, że zostanie porzucona drugi raz, że ktoś złamie jej serce raz kolejny; "wiesz nigdy się nie ogrzejesz jeśli boisz się sparzyć "- powiedział. W tym momencie ona mu uwierzyła, ale i tak wiedziała, że to nie potrwa długo. Byli szczęśliwi. Wszyscy mówili ; " jak oni do siebie pasują " Minęły dwa tygodnie. Spotkali się, po czym on zaczął mówić; "wiesz miałaś rację. " Łzy napłynęły jej do oczu, zdążyła się zakochać. " jednak Cie nie kocham, przepraszam, że tak wyszło, myślałem, że będzie inaczej "- dodał. " A nie mówiłam " - odpowiedziała po czym odeszła płacząc
 
 
zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi , którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko , nagle przestają się znać  
 
Gdy Cię poznałam byłeś zupełnie inny.. Miły, uprzejmy, starałeś się.. Teraz gdy Cie spotykam widzę, że jesteś zupełnie inny, ma wiele różnych twarzy. Gdy Ci zależy starasz się, gdy już to osiągnąłeś stajesz się zupełnie inny, gdy nie zależy Ci już w ogóle, potrafisz wyzwać od suk i upokorzyć przed wszystkimi. Tak naprawdę jesteś ' męską dziwką ' i nie liczysz się z uczuciami innych.. bawiłeś się nimi potem mną, a ona jest następną.
 
Jak tam ? - pozytywnie, miło, słodko, radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio ? - nie.
 
boję się czasu. to znaczy, boję się, że zabraknie mi czasu. nie zdążę zrozumieć ludzi, nie dowiem się, jacy są naprawdę. i zabraknie czasu na to, by ktoś mnie zrozumiał. boję się szybkich ocen i błędów, które wszyscy popełniają. jeśli nie będzie czasu, nie da się tego naprawić. boję się, że zamiast filmów oglądam tylko ich fragmenty
 
Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.
 
 

˙                                                                                                       ~ by zdecydujsie

Komentarze

pluszowoxd dziękuje ; - *

fajnie tutaj ; - ))
ciekawy pomysł . ; - ]]
20/01/2011 13:00:01
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika zdecydujsie.

Informacje o zdecydujsie


Inni zdjęcia: 19.7.25 inoeliaZiew Ziew ;) svartig4ldur... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24