>
z Misiem ;**
Kocham Cię ;*
2 Lata :D
Było źle przez ten ostatni miesiąc ale damy rade ;*
Wszystko da się naprawić :P
Kocham Cię jesteś dla mnie wszystkim ;*
Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1