Photoblog.pl

Załóż konto

Czym jest wsparcie? Wsparcie to obecność. To ciepła kąpiel, gdy druga osoba jest zmęczona. To zrobienie rosołu, gdy złapie angina czy przeziębienie. To kupienie wina, kiedy ktoś miał nerwowy dzień. To rozmowa, gdy zmagamy się z trudnościami i brakuje nam świeżego spojrzenia, perspektyw czy nadziei. To przytulenie, uśmiech, dobre słowo. 

Tak wielu rzeczy nie wiem. Wielu nie znam... Ale czuję dużo, zbyt często żyjąc wspomnieniami, polegając na emocjach, podejmując intensywne decyzje. Jednak staram się pamiętać o tym, że relacja nie jest sumą podobnych rzeczy. Jej jakości nie oceniają checkpointy nazbierane wspólnie. Nie trzeba być takim samym, by być z kimś szczęśliwym. 25 i pół roku zajęło mi dotarcie do tej mądrości życia. Możecie zacząć klaskać ;) 

 

Fajnie się zaczął ten styczeń i wierzę, że każdy dzień jest drogą ku lepszemu. Leki, wsparcie bliskich osób, Akademia, ukochane pastele, trochę ekscytujących planów .. Jestem na dobrych torach i wiem, że nie zawdzięczam tego osobie, którą nazywałam najważniejszą w moim życiu i dla której byłam w stanie poświęcić najwięcej. To pokrzepiająca perspektywa. 

padholder b r a w o ( oklaski )
15/01/2020 1:37:05
yarudegirl Haha no to sukces osiągnięty - dzięki <3
15/01/2020 10:20:53