Photoblog.pl

Załóż konto

Jaka to wyspa? ADA BOJANA! - Czarnogórskich wspomnień ciąg dalszy ;) "Elko" - słowo wapu i "pęc" od "pęknąć" - Nati,love!

Kolejny tydzień dobiega końca, a nade mną nadal wisi mnóstwo spraw do dokończenia. Ale dostrzegam plusy tego pracoholizmu - nie mam czasu na myślenie o emocjach. Choć z psychologicznego punktu widzenia wiem, że wyparcie nie jest zdrowe i z każdą emocją należy się zmierzyć, by móc pokonać własne lęki - to chwilowo tylko ta ucieczka umożliwia mi względnie normalne funkcjonowanie. Poza pracą - mnóstwo czasu na treningach i codzienne zakwasy dorzucają kolejną dawkę endorfin. Natasza mówi, że zrobiłam się gorsza od psychologa z tym całym podejściem do życia - i może tak jest - mnóstwo analiz, prób zrozumienia siebie i świata - a może głównie siebie w świecie? - mam nadzieję, że w końcu któregoś dnia obudzę się z większym spokojem w głowie ;) tymczasem - plan na dziś? Skończyć zakończenie licencjatu!

Ten tydzień będzie dobry. Musi być dobry! Plan rozpisany, teraz tylko realizacja - krok po kroku, aż będziemy na szczycie :) 

 

 

"By poprzez dni, miesiące i lata pchać ten syf

Zdobyć szczyt, by się na nim roześmiać przez łzy

To absurdalne, wdrapywałem się tu długi czas

A teraz chcę już tylko zejść, żeby wejść drugi raz"

~niewidoczny będzie dobrze najważniejsza! ;d ;o ;P
27/05/2019 18:28:59