>
Dawno mnie tu nie było i nie mam pojęcia czy ktokolwiek te zdjęcia zobaczy.
Ale jest.
Po trzech latach, sześciu miesiącach i 22 dniach bez psa.
Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1