>
Jak coś nie, ja go tu nie szarpie. Zobaczył wtedy konia i sam darł papę, a zdjęcie w złym momencie zrobione XD Jakby coś.
No cóż zostały mi, jeszcze tylko 2 zdjęcie Nidera i koniec zdjęć. Zobaczymy co będzie potem.
W sumie teraz powinnam spać, ale nie chce mi się, bo się wyspałam korzystając z wolnego weekendu. W nocy włącza mi się tryb rozkminy i potem idę spać zdołowana i jeszcze bardziej nie mogę spać, ehh. Muszę zadzwonić do promotora choć bardzo boje się tej rozmowy, ale nikt za mnie tego nie zrobi. w sumie będę się mogła trochę mieć stresować po tej rozmowie i po kolokwium 2 z matmy, którego mam 21.01. Pora w końcu skończyć te studia i to będzie koniec miej edukacji szkolnej, dalej już się nie nadaje XD prawko i w końcu będę mogła w końcu ruszyć dalej, może to śmieszne, ale bardzo mnie to dobija i zatrzymuje w miejscu uniemożliwiając jakikolwiek rozwój, praktycznie na nic nie mam ochoty co kiedyś sprawiało mi radość.
Od poniedziałku znów półkolonie i to ostatni tydzień i znowu zamykam się w domu do 21 i będę mieć codziennie prawie korepetycje, a trza jeszcze się zgłosić do korepetytorki. Potem tylko praca i egzamin i egzamin inżynierki. I papa uczelnio naprawdę czekam na ten moment jak już nie będę musiała tych murów więcej oglądać. Po marudziłam, a teraz pora się wziąć w garść, sama se tego piwa nażyłam to teraz trzeba to wypić.
Powodzenia, kto to przeczytał, ale się rozpisałam.
11 CZERWCA 2021
10 STYCZNIA 2021
7 STYCZNIA 2021
7 STYCZNIA 2021
3 STYCZNIA 2021
2 STYCZNIA 2021
1 STYCZNIA 2021
28 GRUDNIA 2020
Wszystkie wpisypamietnikpotwora
19 godz. temu
xhejo
21 MARCA 2025
stajennica
2 STYCZNIA 2025
miichzuliebenistmut
29 WRZEŚNIA 2023
kasablanka12
26 CZERWCA 2021
dariaotok
13 MARCA 2021
dreames
16 MAJA 2020
luhtakka
26 GRUDNIA 2019
Wszyscy obserwowani