photoblog.pl
Załóż konto

Die z Dir En Grey

Wczoraj w nocy w końcu skończyłam ten rysunek.

Zaczelam kontynuować stare prace, których nie dokończyłam przez co? Przez włosy bo to jednak jest dla mnie wciąż jakby problematyczne i technicznie ciężkie do zrobienia a w necie zbyt wiele poradników to nie ma, zwłaszcza pod taki semi-realism i realism a jak jest to praktycznie nie do zrobienia na każdym programie.

Tylko w jednej pracy włosy wyszły mi dobrze, tak jak chciałam a tak to trochę lipa. Staram się najlepiej jak potrafię.

Dziś dość wietrzny dzień, ciepło i wietrznie ale co do tego to niezbyt ok zwłaszcza że wiatr jest dość silny, że piach unosi się w powietrzu i przez to trochę więcej sprzątania wychodzi :')

 

Eurowizję w tym roku zwyciężyła Szwajcaria. Zawiodło mnie to szczerze mówiąc, głosowałam na Francję ale zajęła 4 miejsce...

Jak widać już w tym programie nie liczy się talent a wygląd. Typ ze Szwajcarii może i ma całkiem spoko głos ale fakt faktem mam wrażenie, że dostał tyle głosów za to że ubrał spódnice :')

Co kto lubi ale kurde i tak uważam, że to Francja powinna wygrać. Co prawda Chorwaci też dawali czadu i zajęli drugie miejsce. Tyle dobrze, że ci artyści co nie wygrali to osiągnęli większy rozgłos. Na tiktoku co chwila na głównej wyskakują urywki z koncertów.


Teraz dość głośno o pożarach... dziwne to wszystko, jakby się nie klei bo co chwilę pożar w innym mieście... 

Kategoria:
Art
Dodane 16 MAJA 2024 ze strony mobilnej
170
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xxtenshidarkxx.

Informacje o xxtenshidarkxx


Inni zdjęcia: Wakacje! strawkaNa szczycie :) matt9Ale jazda ! :-) ezekh114:) szarooka9325Bazar to kontakt z ludzmi wittchen3Bella :* pati1991gdWietrzenie sprzętu judgafPo weekendzie . patusiax395401 mzmzmz;) szarooka9325