Photoblog.pl

Załóż konto

170 ...49? 

2014/02/06   

MOVE!!

« następne   poprzednie »
MOVE!!

Cześć dziewczyny, w końcu poczułam ogromną siłę i motywację by ruszyć się z tego martwego punktu. Przez niestety niezależne ode mnie czynniki-głównie przez nową pracę, przestałam chodzic na fitness, zaczęła się zima troche gorsze odżywianie brak ruchu i przybyło mi trochę na wadze.. myślę, że mam jakieś +/- 5KG do pozbycia się. Najbardziej chodzi mi o uda i pupę bo zaniebałam bańki chińskie, które przynosiły mi cuda w tamtym okresie czasu - zero cellulitu i to są te partie ciała, które straciły trochę jędrności. 

 

Dziś po powrocie z pracy dostałam w końcu tego powera, na którego czekałam. Włączyłam laptopa i zaczełam ćwiczyć, wcześniej robiłam troche przysiadów ale nieregularnie. Od dziś zaczynam. zmieniam dietę, zaczynam się ruszać i zmieniam podejście. Koniec z użalaniem się i chodzeniem ciągle zdołowanym, czas coś zmienić. Zgodnie z tym co mówi obrazek :-) 

 

 

Mam nadzieje, że mi pomożecie w tym, przez ten cały czas bacznie was obserwowałam, może nawet niekóre mnie będą pamiętać. A z biegiem czasu przybliżę swoją historię. 

 

W końcu to my KOBIETY jesteśmy wyposażone w umiejętność długotrwałego radzenia sobie ze stresem,bólem - nie to co faceci, więc kto ma dać radę jak nie MY?!

 

 

Buziaki kochane!

2 komentarze
skinnysaurus  - 08/02/2014 7:55:11 z telefonu komórkowego
Zbyt krótko, żeby widzieć effekty :) po za tym cwicze tyłek z mel na zmianę z tiffany rothe, niby czuć, że dupeczka pracuje :)
skinnysaurus  - 06/02/2014 21:36:01 z telefonu komórkowego
Ja Cię pamiętam :D

Najnowsze wpisy

SUKCES

 

Wpis xxsbrunette

 

MOVE!!