Photoblog.pl

Załóż konto

' Podróżować to żyć. ' 
zapisz

Dodane 6 dni temu ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 166

 

 

Dobry wieczór.

Ślad po mnie już chyba tu delikatnie zaginął - nic nie pisze, nic nie wstawiam, a zdjęcie kubeczka z kawą jeszcze z czasów, gdy o tej godzinie która jest teraz tkwiłam czekając na transport do pracy.

Zrobiłam porządki w swoim otoczeniu, życiu i głowie rozumiejąc więcej oraz mając coraz to większą znieczulicę do ludzi.. przeraża mnie, że prędzej pomogłabym zwierzęciu, niż wrogowi, bo uważam iż zwierzęta mają więcej uczyć i empatii, niż ludzie.

Kiedyś byłam osobą, która każdemu podała by rękę, dziś względem pewnych osób schowała bym ją do kieszeni i przeszła obojętnie - ostatnio nie odbieram telefonów, myślę o usunięciu FB i bloga również. Lubiłam tu pisać, ale może tak będzie lepiej.

Tylko do osób najbliższych nigdy nie zmienię podejścia, a może nawet stało się bardziej przychylne i miłe, bo doceniam każdą najdrobniejszą chwilę z nimi, są dla mnie najważniejsi, wręcz chłonę ten czas całą sobą i nie chce, by cokolwiek mi to zakłóciło, więc jeśli będę w restauracji, parku, sklepie, jeśli gdzieś z nimi wyjdę to telefon wyciągnę tylko po to, by zrobić fajne wspólne zdjęcie i mieć pamiątkę, a nie przeglądać cóż nowego na FB, czy Instagramie. Chce chwytać chwilę, delektować się nią, bo za chwilę chwili nie ma. Tym bardziej teraz będą to najpiękniejsze dni jakie tylko mogę mieć.

Miłego dnia jeśli

ktoś zawita tu rano. :)

 

 

~kangur Wchodzisz jeszcze na kamerkę? ��
13/01/2020 9:58:21
Photoblog.PRO xxsaasiaaxx Tzn?
20 godz. temu

pyaarimpossible Życzę Ci cudownych i pięknych chwil, stwórz wspaniałe wspomnienia, a ludźmi kompletnie się nie przejmuj! Ci najbliżsi i najszczersi zawsze będą obok, na dobre i na złe.. Trzymam kciuki, by wszystko układało się po Twojej myśli!
14/01/2020 7:13:07
Photoblog.PRO xxsaasiaaxx Dziękuję bardzo =)) taki bardzo przytulny komentarz, że aż się miło na serduszku robi. :)
Miłego wieczorku :*
20 godz. temu

papafaraon W pełni się zgadzam z Twoimi myślami.
13/01/2020 14:05:04
Photoblog.PRO xxsaasiaaxx Chociaż ktoś, pozdrowionka :)
20 godz. temu