Photoblog.pl

Załóż konto

' Podróżować to żyć. ' 
zapisz

Dodane 23 LISTOPADA 2019 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 355

 

 

Ułożyłam sobie w głowie wiele rzeczy pamiętając jaki mętlik miałam w samolocie i teraz wiem, że było warto mieć go ten dłuższy czas, aby połączyć ze sobą wszystkie punkty.

Wybraliśmy trudną drogę, widzę to każdego dnia coraz bardziej. Nie wiedzieliśmy, czy ją przetrwamy w zasadzie od pierwszej rozłąki - wczoraj minęło równe 5 miesięcy odkąd wszystko się zaczęło. Nie, to nie jest dużo - ale nadal się nie poddaliśmy, to istotne. Nikt nie zrezygnował, mimo kilometrów. Codzienne konwersacje, codzienne rozmowy, codzienne widzenie się, bilety - moment, kiedy wiem, że to piękne. Kiedy wiem, że ta historia nie jest dla mnie łatwa, ale wiem jak wiele dla mnie znaczy. Wiem też, że to nie koniec wyzwań, problemów czy kolejnych trudnych dni, ale chcę to wszystko przejść, nie ważne jaka jest cena, ważny jest uśmiech.. to więcej, niż wygrana w totolotka, więcej niż wszystko, nic więcej się nie liczy. Bo w życiu nie chodzi o to, by żyć na wysoki połysk : wygodnie, luksusowo, the best. Nie chodzi o eleganckie knajpy i zakupy. O metki na ciuchach, wypasione fury i smartfony.  W życiu chodzi o ciepłą dłoń po ciężkim dniu, o wsparcie, siłę. O wspólną energię, drogę, herbatę, miłość. O kieliszek wina i emocji, toast na szczęście. W życiu chodzi o to, aby mieć się do kogo odezwać i z kim pomilczeć. I można czekać na księcia, ale prawdziwy książę to zwykły człowiek, który szanuje ukochaną kobietę i daje jej poczucie bezpieczeństwa. A miłość wcale nie jest czymś oczywistym, bo często jest wystawiona na próbę i wymaga chwili zastanowienia, ale jest się dla niej w stanie zaryzykować wszystko i zaufać, mimo że prawie nie ma się do tego podstaw - tak właśnie było i wierzę w to, że jeśli ludzie naprawdę się kochają to nie zepsują sobie życia głupotami, bo gdy ktoś jest nieodłącznym sensem dnia, wtedy nic i nikt nie jest w stanie tego zepsuć, bo reszta to tylko dodatek bez którego da się żyć... 

Pozostało odliczanie.. obietnice - pierwszy raz ktoś mi ich dotrzymuje. Pierwszy raz czuję się tak ważna, mimo przeciwności, mimo trudności, mimo wszystko. 

 

' Nie zamierzałam Cię pocałować,

nie zamierzałeś się zakochać.

Nigdy nie przeszło mi przez myśl,

że to tyle będzie znaczyć...

Odkąd Cię poznałam

chciałam Cię zatrzymać

na zawsze obok mnie

- wiesz, że nadal chce.

Nie mogłabym

pozwolić Ci odejść.. '

 

https://youtu.be/x4FVLfaKZig

 

 

Photoblog.PRO felgebel piekne
25/11/2019 17:39:02
xxsaasiaaxx Dzięki :))
30/11/2019 11:33:32

Photoblog.PRO cotidianae Życzę wytrwałości :)!
24/11/2019 9:44:46
xxsaasiaaxx Dziękuję :)
30/11/2019 11:33:26

slodkadziewczynkaa Piekna jak zawsze ;)
23/11/2019 16:38:49