Photoblog.pl

Załóż konto

..'Follow Your Heart..' 

Anitka Anitka

Anitka Anitka, 28 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Osobowość: Ta, na której opiera się świat
Charakter: 85 %
Promieniowanie: 80 %
Rezonans: 75000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Pobudliwość - Intuicja - Uczuciowość
Totem roślinny: Konwalia
Totem zwierzęcy: Jaszczurka
Znak: Rak

TYP: Są stworzone na obraz naszego świata: nerwowe i niestałe. Jak jaszczurka, ich totem, lubią wygrzewać się na słońcu - i nagle uciekają przy najlżejszym szmerze? To poetki, które marzą o życiu, a rzadziej przeżywają swe marzenia.

PSYCHIKA: Widzą świat przez pryzmat swych włas­nych emocji. Łatwo ulegają wpływom. Mają dużą wyobraźnię, wydają się powierzchowne, gdyż odrzuca­ją rzeczywistość.

WOLA: Jej intensywność jest identyczna z intensyw­nością pobudliwości, stąd nieraz jedna cecha zajmuje miejsce drugiej. To powoduje brak zdecydowania.

POBUDLIWOŚć: Bardzo silna, o wiele silniejsza od zdolności reagowania. Jest to źródłem niezrównowa­żenia i wszelkiego rodzaju nerwic.

ZDOLNOŚć REAKCJI: Nieraz stają bezsilne i bezra­dne wobec sytuacji, które ich zdaniem są tak skompli­kowane, że wszelka decyzja wydaje im się niemożliwa.

AKTYWNOŚć: Działanie jest ich obsesją. Tyle o nim myślą, że nie mają czasu pracować. Brakuje im dyscyp­liny, a ich odpowiedzialność zawodowa pozostawia wiele do życzenia. Są dobrymi pisarkami i dziennikar­kami, aktorkami o wielkiej wrażliwości, odnoszą też sukcesy w dziedzinie mody.

INTUICJA: Dzięki dużej wyobraźni posiadają rów­nież wybitną intuicję.

INTELIGENCJA: W ciągu paru godzin zmieniają się ich poglądy, chęci, pragnienia. Nie należy pozwalać tym dzieciom na niestałość, która może stać się chroniczna. Trzeba też wcześnie przeciwdziałać brako­wi pewności siebie.

UCZUCIOWOŚć: Są raczej zazdrosne i zaborcze pod względem uczuciowym. Powinny nauczyć się dawać. Nie należy dopuszczać, by rodzina stała się zbyt ochraniającym kręgiem, który powodowałby u nich obawę przed uczestnictwem w życiu społecznym.

MORALNOŚć: Nie podlega zbyt surowym regułom. Te kobiety są tym, czym czyni je otoczenie i doświad­czenie życiowe. Lubią ciepłą atmosferę rodzinną i nie­raz mają trudności z przystosowaniem się do wymo­gów wspólnego życia, gdy wyjdą za mąż i mają dzieci.

ZDROWIE: Zmienne. Nieraz uciekają w chorobę. Potrzebują dużo snu i świeżego powietrza, lekkich sportów, jak tenis czy pływanie. Szybko się męczą.

ZMYSŁOWOŚć: Wyjątkowo słaba. Często odma­wiają uczestnictwa w systemie psychobiologicznym, który upodabniałby je do innych.

DYNAMIZM: Pragnienie samozniszczenia - bar­dziej pozorne niż realne - prowadzi je do podważania własnej wartości w oczach innych. Przejawiają się tu pewne cechy masochistyczne.

TOWARZYSKOŚć: Zmienna - w towarzystwie mogą być albo najbłyskotliwsze, albo najbardziej obojętne. Nie ufają mężczyznom, obawiają się kobiet, potem niespodziewanie padają ofiarą bezsensownych namiętności bez perspektyw.

PODSUMOWANIE: Ujmujące istoty, sentymental­ne, o melancholijnym uroku, marzycielskich oczach i gołębim sercu.


Anita - Kobiety o tym imieniu są egoistyczne, wyrachowane w postępowaniu. Nadają się do prowadzenia interesu przemysłowego lub handlowego. Na zewnątrz są jednak osobami miłymi, czarującymi, o gładkim sposobie bycia. A ponieważ są łatwowierne, dlatego natrafiąją na wiele trudności i kłopotów. Nie cenią domu ani rodziny. Poźno wychodzą za mąż. Nie spieszą się do rodzenia dzieci. W sumie postać dziwna, trudna i skomplikowana.


Anita to kobieta niezwykle bezczelna, o męskiej odwadze, nie ulegająca wpływom i wierząca tylko w siebie. Jest silna i zachłanna, pragnie mieć wszystko natychmiast. Anita jest bardzo zaborcza i kocha tylko to co do niej należy. Potrafi rozkazywać i wymuszać posłuszeństwo. W domu gości tylko tych, którzy jej się podobają a resztę wyrzuca za drzwi. Anita to osoba o ciężkim charakterze


Czym się zajmuję?
Pracaa.....

Moje miejsca w sieci

Najnowsze wpisy

xdd

20/04/2015 20:08:34

;))))))))))

25/12/2014 19:59:41

Red-Lips

16/11/2014 18:18:19

:))

30/09/2014 11:51:33

dziubki z klunią :*

05/09/2014 17:00:55

cioci skarby:*

26/08/2014 21:32:07

xdd

24/08/2014 17:16:04

Wpis xxanitkax3xx

23/08/2014 16:33:59

Wszystkie wpisy